Нардепка Наталія Піпа пояснила, чому "Голос" підтримав законопроєкт "слуг" про олігархів
Група "Справедливість" пояснює синхронне з провладними силами голосування намаганням зменшити вплив олігархів і змінити країну.
Про це в коментарі "Еспресо.Захід" розповіла народна депутатка фракції "Голос" Наталія Піпа.
Політикиня підтвердила, що об’єднання "Справедливість" проголосувало за те, щоб олігархів в Україні стало менше. Закон підтримали 11 депутатів "Голосу". Не голосувалаа Галина Васильченко, яка була відсутня на засіданні.
Ви голосували синхронно зі "слугами" та їхніми сателітами у Верховній Раді?
Моїм основним мотивом, який спонукав до цього, стало те, що в розмові з міжнародними партнерами нам пояснили, що цей закон створює перешкоди олігархам у роботі з міжнародними партнерами. Ми розуміємо, що закон прописаний погано і його треба допрацьовувати. Але це певний півкрок до того, щоб олігархи розуміли, що в цій країні їм не все дозволено. Тому це стало основною причиною нашого голосування.
Я довго вагалася, знаючи, під яким впливом перебуває Львівщина, але наважилася через те, що внаслідок цього Україна стане самостійнішою, вийде хоч трохи з-під впливу олігархів.
Це фактично підтверджує звинувачення Железняка у вашій співпраці з Офісом президента?
Якщо порахувати 279 голосів і відняти наші 11, то видно, що цей закон могли прийняти і без нас. Тобто насправді це – більше демонстрація позиції, ніж домовленості. Тим паче, що опонентами закону фактично є старі політики. Насправді він не робить нічого поганого для країни, але робить для окремих політиків.
Це голосування дає багато аргументів вашим опонентам.
Я розумію це, але вважаю, що прийшла працювати на благо України, а не думати про наступну каденцію. Ключове питання тут: чи ми хочемо втриматись за владу, чи робити зміни в країні.
- Нагадаємо, сьогодні, 23 вересня, Верховна Рада проголосувала в цілому т. зв. законопроєкт "Про олігархів".
-
Нагадаємо, Венеційська комісія днями отримала для оцінки законопроєкт про олігархів, проте ще не надала свого висновку.
-
2 вересня уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до спікера парламенту Дмитра Разумкова з офіційним листом, в якому відзначила невідповідність Конституції законопроєкту про олігархів і запропонувала направити його в Венеційську комісію. Це рішення також підтримали чотири фракції парламенту.
-
10 вересня Разумков направив законопроєкт №5599 про олігархів для отримання висновку в Європейську комісію "За демократію через право" (Венеційську комісію).
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.
- Актуальне
- Важливе