![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Російська імперія і СРСР глибоко сидять у владних головах. Блог Миколи Княжицького
Війна. Ми вимагаємо не пускати росіян в Європу і визнати Росію терористом. Але російські олігархи продовжують робити бізнес в Україні, їхнє майно ніхто не конфісковує
Віталій Шабунін пише про це. Він згадує Миколаївський глиноземний і два великі торгові центри у Києві. А банк "лужниківського угрупування" який досі отримує рефінанс від Нацбанку? Лише у цього угрупування багато чого є!!!
Група створила власну мережу готелів (девʼять – під брендом Premier, пʼять – Accord Hotels), придбала "Перший інвестиційний банк", зайнялася комерційною нерухомістю (ТЦ "Метрополіс" та "Метроград"), отримала частку в заводі "Дніпроспецсталь" та продовжила скуповувати енергетичні активи.
Зараз у власності VS Energy перебувають пакети акцій "Херсонобленерго", "Кіровоградобленерго", "Житомиробленерго", "Рівнеобленерго" та "Чернівціобленерго", оформлені на фірму "ВС енерджі інтернешнл Україна".
Так, після початку війни вони переоформили частину активів на близьких родичів і своїх багаторічних менеджерів. І що? РНБО і ОП цього не бачать?
Ні, мабуть. "Сватів" дивляться. Бо на думку влади Добронравова і Кіркорова пускати через кордон зараз заборонено, а показувати по телевізору - ні!!! Можна!!!
Зате українські патріотичні канали - не можна показувати!!!
Пам‘ятник Катерині Другій виявляється, може стояти, то справа місцевих.
Пам‘ятник "Родінє матєрі" має стояти і вимагають його забрати "затяті патріоти", як каже міністр.
Путін воює з нами під прапорами Російської імперії і Радянського Союзу. А ми зберігаємо їхні символи. Для чого? Для кого?
І церкву "російську" бережемо. Для кого???
Це непросто змінити. Російська імперія і СРСР глибоко сидять у владних головах. І у людей багатьох мабуть. Люди ж обрали цю більшість, цю "какую разніцу".
Війна і наші спільні зусилля зроблять з "какой разніци" українців , або викинуть їх з історії і політики. Готую пакет законів про боротьбу із спадщиною колоніального поневолення.
Про автора. Микола Княжицький – народний депутат України, фракція "Європейська Солідарність".
Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)