![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Присвятив загиблим на війні друзям: аеророзвідник Павло Прижегодський випустив студійну версію пісні "Моя Перемога"
Аеророзвідник 68-ї бригади імені Олекси Довбуша Павло Прижегодський випустив студійну версію пісні "Моя Перемога". Основні її частини були записані на фронті
Про це повідомили у бригаді, передає "Еспресо.Захід".
Воїн на псевдо Гітарист до повномасштабного вторгнення був громадським діячем, працював у ГО "Будуємо Україну Разом" і більшу частину життя займався музикою. З лютого активно займався волонтерством, а в квітні 2022 року був мобілізований до лав ЗСУ.
Основні частини пісні, за його словами, були записані на фронті, в облаштованому під студію підвалі фактично на лінії зіткнення. Після чого вони були передані у Київ, де обробив Дмитро Нужний. Гітарне соло у пісні виконав запрошений музикант Стас Семілєтов (гітарист гурту "Mad Heads" та "Мандри").
"Ця пісня - присвята моїм друзям, Миколі Дитко та Назару Гладкому. Вони загинули влітку 2022 року за різних обставин та на різних ділянках фронту. Вони навіть не були знайомі одне з одним, але їх багато чого обʼєднувало. Вони обидва були волонтерами, допомагали людям, обидва всією душею прагнули перемоги та обидва віддали найцінніше, що в них було. Тому кожного разу, коли я граю "Мою Перемогу" - згадую про Миколу та Назара, побратимів звʼязківців і всіх, хто був вбитий росіянами у цій війні", - зазначив Гітарист.
На створення ліричного відео Павла надихнули дитячі малюнки, які "росомахи" отримують з волонтерською допомогою.
"Відео ділиться на три частини і зображає війну очима дітей: спочатку - страх та горе, необхідність покидати свою домівку, всі навколо стають солдатами, зруйновані будинки, потяг. Це все, що, на жаль, пережила велика кількість українських дітей. Друга частина про наше єднання: спортзал у школі перетворюється на волонтерський центр, діти разом з дорослими збирають донати, солдати захищають тих, хто в тилу. А фінальна, третя частина - це мрія кожної дитини в Україні, щоб настав той день, коли в спортзалі знову можна буде гратися, коли можна буде повернутися до відбудованого дому, і найголовніше - коли повернеться тато чи мама, коли настане Перемога", - йдеться в описі пісні.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)