Про це заявив учасник російсько-української війни Гліб Бабіч у прямому етері програми "Підсумки з Анною Валевською", передає "Еспресо.Захід".
Бабіч вважає, що "прагматичний Захід спершу намагається купити мир, а потім застосовувати силу. Тому там все стандартно: починається з глибоко занепокоєння, а потім переходить про практичних дій".
Читайте також: Якщо мігранти увірвуться в Україну, то підуть не в ліси, а на два стратегічно найважливіших об’єкти, − експерт-міжнародник Андрій Андрейків "Щодо України, то ми повинні розраховувати перш за все на себе. Передовсім - це посилення армії, зокрема закриття боргів з технічного забезпечення, які за останні 2,5 роки зросли. Окрім того, в Україні потужні оперативні резерви ЗСУ, їх треба використовувати. І зрештою, ми маємо терміново розбудовувати систему територіальної оборони. Натомість на Велике Будівництво планують спрямувати 170 млрд грн, а на всі силові структури, включно з ЗСУ − близько 130 млрд грн. Тож не зважаючи на 8-ий рік війни, загострення ситуації на кордонах України, все одно президентові треба нагадувати про це", − зазначив він.
Читайте також: Заворушення мігрантів на кордоні Білорусі з ЄС відвертає увагу від східного кордону України, − генерал-майор Віктор Ягун Бабіч зауважив, що заворушення мігрантів на кордоні з ЄС можуть перерости в збройний конфлікт: "Спершу все розпочинається з хуліганства, а потім може перейти до крові. З точки зору тероризму, заворушення мігрантів на кордоні з Польщею організовані дуже правильно. З Російської Федерації стягнута велика кількість різних людей, серед них є провокатори, ці люди взаємодіють з військовослужбовцями Білорусі. Так вони працюють: починаючи від москітних атак, закінчуючи прямою навалою. Ці заворушення можна розглядати як новий вид гібридної війни й скоро це може опинитись у нас на кордонах".
-
Нагадаємо, що 8 листопада режим Лукашенка влаштував масштабну провокацію на польському кордоні. Тисячі мігрантів під контролем білоруських спецслужб штурмували кордон Польщі.
-
Станом на 15 листопада, на білорусько-польському кордоні було близько 3,5 тис. мігрантів. У супроводі білоруських силовиків мігранти перемістилися до прикордонного переходу "Брузгі-Кузніца". Польські військові чули постріли з білоруського боку, мігранти знесли частину огорожі.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.