Парабіатлоніст Василь Кравчук здобув срібло на етапі Кубка світу

Парабіатлоніст зі Львівщини Василь Кравчук виборов срібло на етапі Кубка світу з лижних перегонів та біатлону

Про це повідомила Львівська ОВА, передає "Еспресо.Захід".

Сьогодні, 13 грудня, уродженець Сколівщини Василь Кравчук виборов друге місце на дистанції 12.5 км з біатлону на етапі Кубка світу з лижних перегонів та біатлону, який проходить у фінському місті Вуокатті.

Як розповіли в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА, Василь Кравчук займається фізичною активністю з дитинства, однак через аварію опинився в кріслі колісному та перейшов в спорт людей з інвалідністю. Біатлон Василь опановує у Львівському регіональному центрі спорту людей з інвалідністю "Інваспорт".

Серед здобутків Василя – золото Паралімпійських Ігор у Пекіні, медалі чемпіонатів Європи та світу. Він є майстром спорту України міжнародного класу.

На змаганнях також виступає ще один представник Львівщини, Павло Баль. Етап кубка світу триватиме до 19 грудня, тож попереду спортсмени матимуть ще шанси на медалі.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінкутелеграм-канал та твіттер.