
На Львівщині за рік закрили 24 дитсадки
У Львівській області у 2024 році працювали 912 дитсадків, у яких було на 1,4 тисячі дітей більше, аніж місць. При цьому кількість дітей у дошкільних закладах за час повномасштабного вторгнення скотилась на 6 тисяч
Такі дані оприлюднило Головне управління статистики у Львівській області.
За підсумками 2024 року у Львівській області було 912 дошкільних навчальних закладів. Це на 24 дитсадки менше, ніж було у 2023 році. У 2022 році в області було 929 ДНЗ, а у 2021 – лише 901.
При цьому саме до повномасштабного вторгнення садки були суттєво переповнені. Скажімо, у 2021 році при загальній кількості місць 58 572, у дошкільних закладах було 68 489 дітей. Тобто на 10 тис. дітей більше. Торік у дитсадках на 60 900 місць було 62 418 дітей. Отже, кількість дітей у дошкільних закладах за час повномасштабного вторгення скоротилась на 6 тисяч.
- Із початку вересня 2025 року у Львівській громаді запрацюють групи раннього догляду для дітей віком від 12 місяців. Також директор департаменту освіти та культури Львівської міської ради Андрій Закалюк повідомляв, що у місті обговорюють можливість відкриття груп для немовлят з трьох місяців, оскільки законодавство допускає створення таких груп, однак запитів від батьків на групи для немовлят поки не надходили.



- Актуальне
- Важливе












