
Жителю Вінниччини, який на замовлення РФ вчинив серію підпалів в Ужгороді, суд виніс вирок
Злочинець, який на замовлення РФ вчинив серію підпалів авто в Ужгороді, одне з яких належало міжнародній організації "Червоний хрест", проведе 5 років за ґратами
Про це повідомляє Поліція Закарпаття.
"До 5 років ув’язнення засуджено злочинця, який на замовлення РФ вчинив серію підпалів авто в Ужгороді", – інформує пресслужба поліції Закарпаття.
21-річного жителя Вінниччини затримали восени минулого року поліцейські спільно з працівниками СБУ за підозрою у вчиненні серії підпалів транспортних засобів в обласному центрі Закарпаття.
Правоохоронці встановили, що зловмисник отримав замовлення від російських спецслужб і має намір підпалити в Ужгороді автомобіль УАЗ, який належить військовому. Саме під час виконання цього замовлення фігуранта впіймали "на гарячому".
"У ході розслідування також з’ясувалося, що затриманий причетний і до підпалу двох позашляховиків "Nissan X-Trail, який він скоїв днями раніше. Одна з автівок належала міжнародній організації "Червоний хрест", а іншою користувався військовослужбовець", – повідомили у поліції.
На підставі зібраної правоохоронцями доказової бази суд ухвалив рішення про призначення вінниччанину покарання – 5 років позбавлення волі.
- Раніше правоохоронці повідомляли, що 21-річний переселенець із Вінницької області шукав швидких заробітків. У Telegram на нього вийшов представник спецслужб РФ і запропонував гроші в обмін на співпрацю. Відтак в узгоджений день молодик підпалив службовий позашляховик ЗСУ й автомобіль товариства Червоного Хреста України в Ужгороді.
- Актуальне
- Важливе







