![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Пройшов двотижневий курс: на Волині 20-річний хлопець самотужки зібрав девʼять дронів для ЗСУ
Волинянин Роман Паламар, який мешкає у місті Рожищі, зібрав уже дев’ять FPV-дронів для Збройних сил України
Про це пише ВСН, передає "Еспресо.Захід".
Як розповів журналістам 20-річний хлопець, все розпочалося з того, що його брат запропонував пройти двотижневе навчання інженерів-конструкторів FPV-дронів. До слова, у Романа є два брати, які нині служать у війську.
Один з його братів має знайомих, які почали відкривати себе в сфері збірки дронів, тоді хлопець і доєднався до них, розповів Роман.
Юнак із Волині власноруч зібрав для ЗСУ десяток FPV-дронів
"Я пройшов двотижневий курс, де мене навчили як паяти. Мені розповідали, що і як правильно робити, так і втягнувся. Загалом зробив вже 9 дронів", – додав хлопець.
Молодий чоловік додав, що наразі навчається в Києві на третьому курсі, на спеціальності "Комп’ютерні науки". Проте, зауважує він, ця спеціальність ніяк не допомогла йому у виготовленні дронів.
Щоб повністю зібрати один дрон хлопцю необхідно 2,5 – 3 години безперервної роботи.
Юнак із Волині власноруч зібрав для ЗСУ десяток FPV-дронів
"Кожна деталь замовляється, мені відправляють комплектацію на повний дрон і я його повністю спаюю і збираю. Надалі теж буду цим займатися, але проблема в тому, що немає комплектуючих", – розповів Роман Паламар.
Читайте також: Волинські тероборонівці показали, як дронами відпрацювали по ворожих бійцях
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)