![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Приїхав на останній дзвінок випускників: у Луцькій школі зустріли директора-військового
31 травня на останньому дзвонику в Луцькому ліцеї № 28 зустріли директора навчального закладу Миколу Євтушина, який із перших днів повномасштабної війни захищає Україну
Як розповідає Суспільне, захисник приїхав до випускників та колег-вчителів із Донеччини, , передає "Еспресо.Захід".
Миколк Євтушин родом з Луцька. Йому 51 рік. Він воює на Авдіївському напрямку в складі 100 окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ.
Аби потрапити на шкільні урочистості, зі слів Миколи Євтушина, спеціально просив у командування відпустку. Керівник ліцею зазначив, що за своїми учнями сумує.
За освітою Микола Євтушин — вчитель історії, на посаді директора був два роки. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, приєднався до лав ЗСУ. На передовій, з його слів, старався підтримувати зв'язок зі своїми учнями.
"Якось вчити дітей історії і сидіти десь збоку було нелогічно. А тим більше мої два сини теж служать. То взяв таке рішення теж захищати Батьківщину. Були можливості — онлайн навіть на уроки виходив, старався всіляко підтримувати, навіть командування йде назустріч", — сказав захисник.
Директора під час навчального процесу учням не вистачало, розповіла випускниця Луцького ліцею № 28 Вікторія Задерей.
"Ми ним дуже пишаємося. Чесно — для нас це дуже приємно, що він захищає нашу країну, що боронить. Звичайно, не вистачало директора. Ну як ліцей без директора?! Ніхто його не замінить", — додала дівчина.
Загалом у ліцеї з посиленою фізичною підготовкою навчається 398 учнів, а випускників цього року 96, розповів виконувач обов’язків директора Валерій Полюхович.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)