На Тернопільщині жінку, яка потрощила Алею пам'яті, відправили у психдиспансер
У Ланівцях поліцейські затримали жінку, яка розкидала квіти й лампадки на Алеї пам’яті. Її доправили до медзакладу, розпочато кримінальне провадження
Про це повідомили у поліції.
У Ланівцях поліцейські встановили особу жінки, яка вчинила хуліганські дії на Алеї пам’яті, де розміщені світлини загиблих військових. Про інцидент правоохоронцям повідомили очевидці, які помітили, що в центрі міста невідома жінка поводиться неадекватно та розкидає квіти й лампадки, встановлені на місці вшанування Героїв.
На виклик виїхали співробітники відділення поліції №1 м. Ланівці. Правоохоронці припинили дії порушниці та встановили її особу. Нею виявилася 36-річна жителька Лановецької громади. Пояснити свій вчинок вона не змогла.
Після події жінку доправили до психоневрологічного диспансеру для надання медичної допомоги.
За фактом хуліганських дій дізнавачі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.296 Кримінального кодексу України.
- Глава УГКЦ Блаженніший Святослав влітку провів Літургію у Шептицькому на Львівщині та освятив Алею Героїв
- Актуальне
- Важливе