Зрив опалювального сезону у Калуші: школи переводять на дистанційку, а дитсадки рятуватимуся електрообігрівачами
У Калуші 4 листопада провели засідання комісії ТЕБ та НС через зрив опалювального сезону, школам рекомендували перейти на дистанційну форму навчання
Про це повідомив голова Калуської громади Андрій Найда.
"Із самого ранку провели засідання комісії ТЕБ та НС. Єдине питання – щодо зриву опалювального періоду в Калуській громаді, зокрема проблеми із запуском тепла від ТОВ "Костанза", – написав Андрій Найда.
У школах від 8 до 12 градусів тепла
За даними міського голови, жителі громади очікували, що ТОВ "Костанза" увімкне опалення на вихідних, однак цього не сталось. Тепло не подали навіть школам і садкам.
"На вихідних громада очікувала на початок подачі теплоносія від ТОВ "Костанза".. На жаль, цього не сталося. Проблема полягає в тому, що НАК "Нафтогаз України" не подає пільговий газ для роботи підприємства. У результаті – знову страждає громада, – повідомив Андрій Найда. – У школах температура коливається від 8 до 12 градусів. Дали рекомендацію, щоб освітні заклади, які опалюються від ТОВ "Констанза", наразі були переведені в режим дистанційного навчання. Дитячі садочки будуть обігріватися електрообігрівачами, оскільки там менші приміщення".
Нафтогаз закликають подати теплопостачальнику пільговий газ
Міський голова заявляє, що арбітражний керуючий ТОВ "Костанза" зацікавлений у якомога швидшому запуску тепла.
"У результаті ухвалених рішень на комісії ТЕБ та НС звертаємося до "Нафтогазу", щоб вони не зволікали з подачею пільгового газу для ТОВ "Костанза", аби вже в середу наші бюджетні заклади обігрівалися від надавача послуг централізованого теплопостачання. Сподіваємося бути почутими, – каже Андрій Найда. – Наше звернення якраз вчасно, оскільки сьогодні об 11:00 у Києві відбудеться нарада за участі арбітражного керуючого та представників НАК "Нафтогаз" щодо цього питання".
Міськрада підготувала також звернення до органів державної влади через проблему з теплопостачанням у Калуші.
- Влітку Андрій Найда заявляв, що місто Калуш, де живе понад 66 тисяч людей, стало заручником ситуації довкола Карпатнафтохіму і може залишитись без водопостання та каналізування. На той час він не виключав, що у дворах багатоповерхівок доведеться ставити біотуалети, однак наразі ситуацію вдалось врегулювати.
- Актуальне
- Важливе