У Львівському обласному госпіталі ветеранів війн змінили керівника
Обов’язки гендиректора Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Юрія Липи виконуватиме колишній головний лікар Вознесенської лікарні
Про це повідомляє Львівська обласна рада.
"Виконувачем обов’язки генерального директора КНП Львівської обласної ради «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи» призначено Володимира Красьоху. Відповідний наказ озвучили колективу лікарні сьогодні, 14 листопада, і представили нового керівника", – йдеться у повідомленні Львівської облради.
"Пріоритетом цього закладу мають бути наші захисники й захисниці, які тут проходять лікування та реабілітацію. За останні п’ять років госпіталь дуже змінився, проведена реконструкція та оновлення різних відділень, облаштовано сучасний реабілітаційний центр, здійснено капітальний ремонт будівлі. Лікарня має добре розташування і ми хочемо, щоб новий керівник продовжив ті добрі справи, які уже реалізовано, та підсилив ті напрямки, які потребує установа та її пацієнти", – заявив в.о. голови Львівської облради Юрій Холод.
Колишній керівник Львівської обласного госпіталю ветеранів війн Максим Прикупенко залишається працювати у закладі на посаді заступника директора.
Новий очільник госпіталю Володимир Красьоха родом з Миколаївщини. За фахом він лікар-хірург. Впродовж останніх 9 років керував багатопрофільною лікарнею у місті Вознесенську, яка обслуговувала близько 200 тисяч населення регіону. 4 листопада на своїй сторінці у Facebook він оголосив, що йде з посади головного лікаря Вознесенської багатопрофільної лікарні, аби мати змогу використати свій досвід в умовах іншого медичного закладу.
"Вознесенська багатопрофільна лікарня сьогодні, це не просто лікарня, це підприємство, про успіх і досвід котрого відомі далеко за межами міста та області… Коли на нашу землю ступила нога ворога, ми з вами жили в лікарні, ми втрачали лік годинам, дням, аби вчасно зцілити тіла тих, хто зі зброєю в руках боронив наше місто від кривавої орди. Ми не просто лікували, ми годували з ложечок поранених, ми прали та шили їхній одяг, ми розвантажували машини з ліками, на руках носили на верхні поверхи поранених, як родина проводжали їх, коли вони поверталися від нас в стрій. Коли лікарня стала військовим шпиталем, ми мужньо та самовіддано тримали свій медичний фронт як для військових, так і для цивільного населення. В часи, коли безліч лікарень просто зникали в штормі сучасних реалій та вимог до якості надання медичних послуг, ми з вами не просто вистояли, ми стали лікарнею, досвід якої ставлять в приклад", – написав Володимир Красьоха у своєму "прощальному" дописі.
- У відділі офтальмології у Львівському обласному госпіталі надають допомогу військовим після поранень, а також цивільним. Зокрема медзаклад - це одна з ланок, куди потрапляє боєць після травми
- Актуальне
- Важливе