![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
На Львівщині запрошують піднятися на Говерлу разом з бійцями 80-ї бригади
Цьогоріч спільне сходження на найвищу гору України "Говерляна-2024" – ювілейне, подію організовують уже 60 раз
Про це повідомляє Львівська ОВА, передає "Еспресо.Захід".
Захід організовує управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації спільно з обласною федерацією спортивного туризму та туристсько-альпіністським центром "Скеля".
Похід відбудеться у суботу, 23 березня.
"Нові часи – нові підходи до реалізації проєктів. «Говерляна» – на зовсім іншому рівні. Цьогоріч на найвищу вершину українських Карпат підемо разом з воїнами легендарної Львівської "вісімдесятки". Також в межах проєкту відбудеться збір на дрон з тепловізором DJI Mavic 3T для штурмовиків 80-ї ОДШБ, які виконують завдання на Донецькому напрямку, вартість якого 200 000 грн. Запрошуємо всіх охочих на традиційне благодійне сходження на Говерлу", – розповів керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.
Доєднатися до сходження можуть особи віком від 14 років, які є прихильниками здорового способу життя, спорту та туризму (діти молодші 14 років – тільки у супроводі дорослих). Перед початком сходження кожен учасник отримає інструктаж із техніки безпеки та правил поведінки, а під час підйому зобов’язаний неухильно виконувати розпорядження штабу, інструкторів та членів пошуково-рятувального загону. Очолює сходження та прокладає маршрут на вершину, здійснюючи контроль за безпекою руху, штурмова група, яка складається з досвідчених інструкторів-альпіністів.
Учасники піднімаються на вершину кожен у своєму загоні. Загальний час підйому і спуску – близько 8 годин.
Виїзд зі Львова – 22 березня о 17:00 з залізничного вокзалу (трансфер автобусами). Далі – ночівля на базі "Заросляк" та 23 березня об 11:00 розпочнеться сходження на Говерлу. Деталі щодо необхідних речей у подорож надішлють зареєстрованим учасникам.
Управління молоді та спорту Львівської ОВА забезпечить безкоштовні:
- трансфер зі Львова до навчально-спортивної бази "Заросляк", звідки розпочнеться сходження, та назад до Львова;
- ночівлю на базі "Заросляк";
- супровід досвідчених альпіністів, які все підкажуть і допоможуть у разі потреби;
- стартовий набір учасника, що включає брендовану екоторбу з крутими подарунками від наших партнерів, які точно вам стануть у пригоді в горах.
Реквізити для донату за посиланням.
Реєстрація на похід за посиланням.
За додатковою інформацією звертайтеся сюди:
E-mail: [email protected]
Телефон: +380 (67) 679 37 47 Марта
Читайте також: День створення 80-ї ОДШБр: чим відома легендарна бригада зі Львова- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)