![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Дружина Дубневича придбала 40 ділянок у Суходолі, де є мисливські угіддя родини
Тетяна Дубневич за два місяці 2023 року стала власницею 40 земельних ділянок у селі Суходіл Бібрської громади, у лісах якого розташовані так звані мисливські угіддя Дубневичів
Про це стало відомо з декларації голови Солонківської громади Богдана Дубневича за 2023 рік.
Відповідно до декларації, Богдан Дубневич заробив на посаді голови сільради 739 582 грн. Це на 200 тис. грн більше, ніж у 2022 році. Однак зростання зарплати – не найцікавіша деталь декларації Богдана Дубневича. Його дружина Тетяна Дубневич за 2023 рік стала власницею 40 ділянок у селі Суходіл Бібрської громади. Причому всі вони опинились у її власності впродовж серпня та вересня 2023 року.
Із цих земель 21 ділянка має площу 20000 кв. м (2 га), є й трохи менші. Загалом у її власності опинилося майже 730 тис. кв. м, або майже 73 га. Судячи з декларації, земля в мальовничому селі Суходіл, що відносно недалеко від Солонки, обійшлася в середньому в 4,7 тис. грн за гектар. З декларації не відомо, яке призначення землі, якою володіє Тетяна Дубневича, однак за даними Опендатабот, оприлюдненими у вересні 2023 року, середня ціна одного га на Львівщині на той час сягала 132 240 грн і була найвищою в Україні.
Загалом у власності Тетяни Дубневич 65 об'єктів нерухомості. До слова, земля в Суходолі у декларації Дубневича, вочевидь, опинилася не випадково. Це одне з сіл, у лісах якого простягаються так звані "мисливські угіддя Дубневичів". Тетяна Дубневич спільно з Наталією Дубневич (дружина Ярослава Дубневича) є співвласницями ТзОВ "Мисливське господарство "Зубр", зареєстрованого в селі Зубра, що під Львовом. Зрештою, майже увесь бізнес братів Дубневичів, а це і Корпорація КРТ, і Рівненський завод надміцних залізобетонних конструкцій, і Самбірський керамзитовий завод, зареєстрований на дружин і дітей.
Фото: tabloid.pravda.com.ua
До слова, Богдан Дубневич, який є відомими мисливцем, торік позбувся своєї колекції мисливських трофеїв, яка опинилась у його власності у 2019 році. У декларації за 2022 рік ця колекція ще була (зокрема, опудало крокодила, лева, стенбока тощо). Однак два мисливські карабіни Blaser і гладкоствольна мисливська рушниця Cosmi Standart 12/76 ще залишилися.
Відповідно до декларації, Богдан Дубневич торік вісім разів надавав грошову допомогу ЗСУ – загалом на 3,65 млн грн. При цьому його заощадження не зменшилися. Готівкою він зберігає 1 163 000 доларів і 2 250 000 гривень, у банку 255 249 грн та 8 090 доларів.
- Що цікавого було у декларації Солонківського голови за 2022 рік читайте тут.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)