![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
У Першому медоб’єднанні Львова з’явилися представники пацієнта
Вони інформуватимуть щодо безоплатних медичних послуг, які пацієнти можуть отримати за Програмою медичних гарантій
Про це повідомили у Першому медичному об'єднанні Львова, передає "Еспресо.Захід".
Пілотна ініціатива "Представник пацієнта" стартувала у Лікарні Святого Пантелеймона. Це – спільний проєкт Національної служби здоровʼя та Руху ЧЕСНО, який реалізовується за підтримки Міністерства охорони здоровʼя, Світового банку та Посольства Швейцарії в Україні.
Представники пацієнта – це активні громадяни, які успішно пройшли тренінговий курс НСЗУ та партнерів проєкту із загальних питань щодо надання медичних послуг. Вони інформуватимуть пацієнтів про перелік безоплатних послуг та умови їх отримання. А також допомагатимуть у випадку порушення їхніх прав, фіксуватимуть відгуки пацієнтів та вестимуть спостереження за процесами надання допомоги у медичному закладі.
Фото: Перше медичне об'єднання Львова
"Адміністрація лікарні Святого Пантелеймона зацікавлена у тому, щоб пацієнти володіли інформацією щодо послуг, які надаються нашим закладом охорони здоров'я за Програмою медичних гарантій. І звісно, для нас буде цінною інформація, яку амбасадори проєкту проаналізують за результатами анкетування пацієнтів. Адже ми прагнемо надавати лише якісні медичні послуги пацієнтам. Тому цей проєкт – це можливість отримати об’єктивну оцінку нашої роботи й за потреби – покращити її", - зазначив директор Лікарні Святого Пантелеймона Першого медоб’єднання Львова Юліан Голик.
Скористатись допомогою представників проєкту у закладі може кожен. Для цього достатньо підійти до їхнього стенду із позначкою "Представник пацієнта", що на першому поверсі, поруч із входом до лікарні. Спеціалісти працюватимуть у будні з 9:00 до 15:00, кажуть у лікарні.
Фото: Перше медичне об'єднання Львова
Пілотний проєкт "Представник пацієнта" реалізовується у п’яти медичних закладах України. Два з них - у місті Львові.- У Львові відбудеться з’їзд нейрохірургів зі всієї України.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)