Про це повідомили у Львівській митниці, передає "Еспресо.Захід".
Присутні студенти, викладачі, військовослужбовці, родичі, друзі, колеги, зокрема, керівництво Львівської митниці ділилися спогадами про героїв та молилися за мир в Україні.
"Ініціатива надійшла від наших студентів. Вони самі зібрали всю інформацію, фото, зв’язалися з родинами та організували захід. І ця пам'ять буде збережена на довгі роки", - зазначила Марта Барна, професорка, перша проректорка ЛТЕУ.

Серед присутніх була дружина воїна – Олена Угринюк.
"Коли я дивлюся на цих студентів, то згадую нас з Михайлом. 35 років тому ми закінчили ще тоді інститут, вчилися в одній групі. Він прийшов після армії, де служив десантником, на два роки старший. На третьому курсі одружилися і тут народили первістка. А познайомились ми у ліфті..."
З’ясувалося, що живуть в одному гуртожитку, але на різних поверхах.
"Михайло почав заходити в гості і ми швидко знайшли спільну мову. За ним дуже пропадали дівчата. Але я собі так міркувала: раз він вибрав мене серед інших – значить любить. Він носив мене на руках з 2 на 8 поверх і часто дарував троянди. В кінці 80-их не те що грошей не було, але й букет було складно купити. Але він завжди знаходив довжелезні бордові троянди".
Михайло умів бути щасливим.
"Любив ліс – ходив на полювання і по гриби, любив дітей – мав сина, доньку і троє внуків, любив роботу – працював на повну силу, любив Україну – віддав за неї життя", - розповіла вдова.
"Остання зустріч була в Запорізькій області, коли наша волонтерська команда привезла Михайлу та побратимам багато корисних речей: дрони, комплектуючі для дронів, продукти і т.д. Пригадую, як ми розвантажили буса і Михайло каже: «Женя, ніколи не міг подумати, що, по-перше, я у свої 55 років буду керувати дронами і буду справжнім пілотом. А по-друге, я не розумію чому так радію цим «подарункам», наче мала дитина", - згадав заступник начальника Львівської митниці Євген Сафонов.
За його словами, Михайло був справжнім професіоналом, тому обрав собі позивний - "Митник": "Він дуже пишався своїми колегами з митниці, командуванням, побратимами. Хочу сказати, що ми теж дуже пишаємось нашим «Митником» - Михайлом Петровичем Угринюком. Царство Небесне! Герої не вмирають!", - додав Сафонов.
- На фасаді ліцею імені Любомира Гузара біля Львова відкрили меморіальну дошку