У Львові ще 4 компанії допоможуть відбудовувати будинки, що постраждали під час атаки 4 вересня
До ініціативи "Візьми будинок під опіку", яку міськрада Львова запровадила після російської атаки 4 вересня, долучилися ще Meest Group, ТРЦ Victoria Gardens, Українська Біблійна Церква та inVerita
Про це пише ЛМР, передає "Еспресо.Захід".
Компанії виділили більше 4,3 млн грн на відновлення будинків на вул. Братів Міхновських, 39, 41, та на вул. Квітки-Основ'яненка, 7а, 7б. Відповідну угоду про співпрацю підписали сьогодні, 24 жовтня, у Львівській міській раді.
Угоди, які Львові підписали з Meest Group, ТРЦ Victoria Gardens, Українська Біблійна Церква та inVerita. – це договори на відбудову будинків у Залізничному районі, який постраждав найбільше.
"Приємно, що щораз більше організацій, бізнес-компаній долучаються до ініціативи "Візьми будинок під опіку". Така допомога є дуже важливою, адже скоро зимовий період. А завдяки такій фінансовій підтримці мешканці постраждалих будівель швидше зможуть повернутися у свої домівки. Об’єкти, які потребують фінансової опіки з боку донорів ще є, тому заохочуємо бізнес, підприємства та організації долучатися до ініціативи і дякуємо всім, хто вже долучився", - розповів Андрій Павлів, керівник управління інвестицій та проєктів ЛМР.
Так, відповідно до підписаної угоди компанія Meest Group виділяє 2 000 000 грн на проведення аварійно-відновлювальних робіт у будинку на вул. Братів Міхновських, 41. Також компанія з початком повномасштабного вторгнення на безкоштовній основі здійснює доставку гуманітарної допомоги до Львова, зокрема вся благодійна допомога для проектів екосистеми Unbroken доставляється компанією на благодійній основі.
Також серед підписантів ТРЦ Victoria Gardens, який скеровує 1 160 000 грн на відновлення
Українська Біблійна Церква скерує 1 000 000 грн на відновлення зруйнованого будинку на вул. Братів Міхновських, 39. А ІТ-компанія inVerita виділяє 164 500 грн на заміну вікон в будинку на вул. Братів Міхновських, 33. Компанія також допоможе у створенні ігрової кімнати у лікарні св. Миколая.
Які компанії також долучилися
На сьогодні до ініціативи "Візьми будинок під опіку" долучилися компанії Kindgeek, Poner, МаркКвен та фермерське господарство "УЛАР", благодійний фонд "Український фонд розвитку" та Young Business Club, "АТБ-Маркет", забудовники - Нова оселя, Avalon, Greenville, Ваш Дім, RIEL, AUROOM, VIKING development, КВІТКА, Майстерня будинків, KREDO development, IKON development, Globus development, Marvel development, Well Bud, PRAUD development, БК КВОРУМ, благодійний фонд Шона Пенна в Україні CORE, компанії Carlsberg, «Кормотех» та Enzym Group, Meest Group, місто-побратим Фрайбург, Львівський IT Кластер та компанії-учасниці асоціації (Intellias, Linkup Studio, Sombra, PLVision, Impressit, Forbytes, Relevant Software, Qubstudio), ОККО та ін.
Кампанія "Візьми будинок під опіку" триває і Львівська міська рада закликає українські та закордонні бізнеси і міжнародні благодійні організації долучатися та допомогти відновити зруйновані ворогом будівлі.
Ракетна атака на Львів 4 вересня
У середу, 4 вересня, у результаті масованої атаки ракетами та "шахедами" у Львові пошкоджено десятки будинків, кількість загиблих зросла до семи осіб.
Внаслідок атаки загинула матір з трьома доньками. Серед них 21-річна Ярина Базилевич - працівниця офісу "Львів — молодіжна столиця Європи 2025".
Мешканці Львова поділились своїми думками про ворожий приліт окупантів. У районі вулиць Міхновських і Квітки Основ'яненка розгорнули штаб допомоги постраждалим.
Міська й обласна рада виділять для Львова з резервного фонду по 30 млн грн на ліквідацію наслідків російського обстрілу.
Через місяць після ракетної атаки по Львову, яку росіяни здійснили 4 вересня, на вулиці Коновальця продовжують розбирати найбільш зруйновані будинки та відновлювати менш пошкоджені.
У мерії прозвітували, що вдалось зробити за 6 тижнів після найбільшого ракетного удару росіян по Львову. Загалом пошкоджено 198 будиків.За попередніми підрахунками загальна сума збитків близько 1 мільярда гривень
- Актуальне
- Важливе