Більше 120 ветеранів з усієї України змагаються у Львові на Всеукраїнському ветеранському турнірі з петанку
Цими вихідними у Львові відбувається IX Всеукраїнський дводенний ветеранський турнір з петанку, який вперше проводиться у форматі повноцінного національного чемпіонату
Про це повідомили в Львівській міській раді.
Турнір відбувається у Стрийському парку – одній із небагатьох локацій в Україні, здатній одночасно розмістити 30 ігрових доріжок. Це дозволило організаторам провести масштабні змагання та забезпечити комфорт для всіх учасників.
На змаганнях представлені 20 команд з різних міст України. Ветерани борються за головний трофей – Кубок чемпіонів петанку 2025 року Всеукраїнської ветеранської ліги.

фото: Анастасія Смольєнко
Для багатьох учасників турнір – не лише шанс продемонструвати майстерність, а й можливість зустріти старих друзів, обмінятися досвідом та зміцнити ветеранське ком’юніті.
«Наші турніри – це не лише про спорт, а й про братерство, єдність, дружбу і підтримку. Петанк – доступний кожному, незалежно від віку чи фізичних можливостей. Ми прагнемо створити здорове і надихаюче середовище для ветеранів», – зазначає керівниця проєкту «Петанк для ветеранів» Наталія Попова.
Організаторами заходу виступили Міністерство у справах ветеранів, БФ «Nova Ukraine», Федерація петанку України, ГО «УАЗЗ «Марлог-Кадуцей» та офіс спорту Львівської міської ради за підтримки Омбудсмана України.
- Біля Львова провели змагання з адаптивного спорту BESTRONG GAMES: у турнірі взяли участь понад 150 ветеранів
- Актуальне
- Важливе