В Івано-Франківську справу трьох підлітків, які жорстоко вбили 19-річного хлопця, передали до суду
В Івано-Франіквську за умисне вбивство 19-річного хлопця, учинене за змовою з особливою жорстокістю та з корисливих мотивів, судитимуть трьох піділтків
Про це повідомила поліція Івано-Франківської області, інформує Еспресо.Захід.
В Івано-Франківську скерували до суду обвинувальний акт щодо трьох підлітків, які 15 квітня 2025 року жорстоко вбили 19-річного хлопця. Їхні дії слідчі кваліфікують за ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України (розбій, учинений за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану) та п.п. 4, 6, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство, учинене з особливою жорстокістю, з корисливих мотивів та за попередньою змовою групою осіб).
Як розповіли у поліції, правоохоронці з’ясували, що троє підлітків 2010, 2010 та 2011 років народження за попередньою змовою спланували та здійснили напад на 19-річного мешканця Івано-Франківська. Неповнолітні нанесли хлопцеві численні ножові поранення, несумісні з життям та заволоділи його матеріальними цінностями. А тіло жертви приховали в лісі. Правоохоронці зібрали достатню доказову базу, яка підтверджує причетність кожного з фігурантів до умисного вбивства з корисливих мотивів, учиненого групою осіб за попередньою змовою, та інших кримінальних правопорушень.
У поліції наголошують, що суд розгляне справу по суті та кожному з обвинувачених визначить справедливу міру покарання.
Примітка: згідно зі статтею 62 Конституції України особа вважається невинуватою в скоєнні злочину і не може бути кримінально покарана, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
- Актуальне
- Важливе