
У Чернівцях чиновника підозрюють у крадіжці сміття з міського полігону
Чернівецький чиновник організував власну "сортувальну лінію" на сміттєвому полігоні, вторинну сировину продавав, а кошти привласнював
Про це повідомили в поліції Чернівецької області, передає "Еспресо.Захід".
За даними правоохоронців, чоловік організував власне "безвідходне виробництво" на сміттєзвалищі й налагодив процес сортування і реалізації вторинної сировини різним суб’єктам господарювання. Отримані гроші посадовець привласнював.
Наразі слідчі повідомили посадовцю комунального підприємства про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).
Примітка: згідно зі статтею 62 Конституції України особа вважається невинуватою в скоєнні злочину і не може бути кримінально покарана, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
- Чиновнику Ужгородської міськради повідомили про підозру, його викрили на земельних махінаціях.
- Актуальне
- Важливе