ПФК "Львів" з новим тренером зазнав нищівної поразки від "Зорі"

8 березня, 2021 понедiлок
10:03

Попри непогану гру, львів'яни пропустили чотири "сухі" м'ячі.

Про це повідомляє пресслужба ПФК "Львів", інформує "Еспресо.Захід".

Футболісти "Львова" вийшли на поле у Запоріжжі відразу з кількома мотиваторами. По-перше, вони прагнули реабілітуватися після поразки в першому колі з рахунком 5:0. По-друге, прагнули продемонструвати найкращі риси перед новим тренером Анатолієм Безсмертним. Ну, і третім фактором було бажання вибратися з дна турнірної таблиці.

Та, як показала гра, особливих успіхів не вдалося досягнути в жодному з компонентів. "Львів" залишився на останньому місці, натомість "Зоря" виконала основне завдання – перемогла та закріпилася на третій сходинці Favbet ліги.

Хоча гра починалася на рівних і саме львів'яни першими мали шанс відкрити рахунок. Алваро вивів чудовим пасом Шину на побачення з воротарем луганців. Проте нападник не зумів переграти воротаря номінальних господарів.

А от футболісти "Зорі" скористались першою ж гольовою можливістю. На 9 хвилині після пасу Фаворова м'яч чудовим ударом забив Гладкий. Саме Олександр став ключовою фігурою матчу. Виглядає, Віктор Скрипник зумів знайти підхід до цього гравця, який так і не зміг розкрити свій потенціал у кількох провідних командах України. До слова, певний час Гладкий виступав і у Львові, у складі "Карпат".

На 13-й хвилині автор першого у поєдинку гола записав до свого активу ще й результативний пас. Гладкий ефектно асистував Аллахяру, який упевнено розібрався з Костиком. На 16-й хвилині страшний сон для львів’ян продовжився. Після подачі з кутового знову забив Гладкий. Нападник скористався метушнею у карному майданчику "городян" та вколотив м'яча у ближній кут воріт "Львова".

Далі почалася гра на зустрічних курсах, але своїм шансом знову вдалося скористатись футболістам "Зорі". На 39-й хвилині Хомченовський своєю передачею знайшов поблизу воротарської зони Костика неприкритого Аллахяра, який ефектно оформив дубль.

На початку другого тайму львів'яни кинулись вперед. Можливість забити мав Ернест, але хорватський голкіпер "Зорі" Васіль своїм сейвом ліквідував загрозу. За схожим до першого тайму сценарієм, надалі ігровою ініціативою знову заволоділа луганська команда. Внаслідок цього вже невдовзі виникли гольові шанси в Кочергіна. Молодий українець, попри це, жодну зі своїх нагод втілити у забитий м’яч не зумів. Починаючи близько з середини тайму, гра потроху перейшла у режим інерції. "Зоря" грала по рахунку, "Львів" намагався шукати все нові та нові підходи до воріт команди суперників, але без особливої користі.

"Зоря" – "Львів" – 4:0 (4:0)

Голи: Гладкий, 9, 16, Аллахяр, 13, 39

"Зоря": Васіль, Фаворов (Цвек, 63), Вернидуб (к) (Руфаті, 63), Абу Ханна, Циганікс (Ємець, 80), Іванісеня, Кочергін, Хомченовський, Юрченко, Аллахяр (Громов, 46), Гладкий (Шахаб, 46).

"Львів": Костик, Якімець, Міхоубі, Романчук, Грисьо, Ернест (Фране, 68), Брікнер (Сабінок, 83), Довгий (к), Алваро (Казлаускас, 83), Шина (Семенів, 61), Нич (Захарків, 83).

Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал.