live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Виконавча влада Львова провалила підготовку бюджету розвитку", – заява

Проєкт бюджету розвитку Львова не готовий до ухвалення на сесії Львівської міської ради, яка відбудеться 25 лютого.

Про це йдеться у заяві фракції "Європейська солідарність", яку оприлюднив на своїй фейсбук-сторінці лідер фракції Петро Адамик, передає "Еспресо.Захід".      

Депутати "ЄС", зокрема, наголошують, що підготовка бюджету розвитку до розгляду відбувається непрозоро та неконструктивно.

"По-перше, немає чіткості у розумінні щодо його частки, яку потрібно виділити на покриття боргових зобов'язань Львівської міськради за 2020 рік, а також на початок 2021 року. Депутати усвідомлюють, що місто повинно виконати свої зобов'язання перед виконавцями, підрядниками та кредиторами, щоб не втратити їхню довіру. Однак виконавча влада ігнорує вимогу депутатів надати вичерпний перелік боргових зобов'язань Львова.

Лише після того, як ми відокремимо кошти на покриття боргів, у депутатів з'явиться розуміння того, яку ж реально суму Львів може виділити на фінансування нових проєктів. Зрозуміло, що цих коштів буде недостатньо для того, щоб задовольнити всі запити", - сказано у заяві.

Однак, наголошують у "Євросолідарності", виконавча влада "не виробила та не представила депутатам бачення щодо пріоритетів розвитку Львівської тергромади з врахуванням потреб всіх територій, а також й потреби швидкої реакції на виклики, які пов'язані з коронавірусом. А це також суттєво гальмує завершення процесу підготовки проєкту бюджету розвитку до ухвалення".

Відтак, фракція "Європейська солідарність" звертається до керівництва виконавчої влади Львова, передусім міського голови Львова Андрія Садового, з вимогою виправити недоліки та пришвидшити підготовку всіх матеріалів й документів, необхідних для ухвалення бюджету розвитку Львова.

  • Нагадаємо, 15 лютого виконком Львівської міськради затвердив рекордний бюджет розвитку. Цьогоріч він становитиме більше 3,7 млрд гривень плюс 2,6 млрд кредитних коштів.

Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

25 лютого, 2021 четвер

24 лютого, 2021 середа

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати