live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Бюджетний процес – ніби броунівський рух, а насправді це організований хаос", – Шелестак


фото: facebook
Цього тижня на засідання Львівської міської ради винесено ухвали щодо бюджету, проте чи будуть готові депутати голосувати за них, наразі невідомо.

Про це в коментарі "Еспресо.Захід" розповіла депутат ЛМР, голова бюджетної комісії Наталія Шелестак.

"У мене немає жодної гарантії того, що за бюджет проголосують на цьому засіданні. Мер дуже хотів, щоб це було зроблено пошвидше, ми стараємось, але наразі бачу, що бюджетна комісія не готова давати висновки в середу. Зараз багато суперечок і щодо дохідної частини, і стосовно розхідної, і їх треба погодити. Нас не дуже можна підганяти, бо почнуться помилки. До того ж визначатися у пріоритетах дуже складно, адже для того, щоб додати комусь, доводиться забирати в когось іншого", – розповіла депутатка.

Вона нагадала, що робота над бюджетом – це дуже великий масив інформації, яку мають проаналізувати депутати, для яких це не є основним заняттям, до того ж дуже часто виконавці органи ЛМР подають її в неповному обсязі або дуже дозовано.

"Та насправді процес має бути логічним і адекватним. А це означає, що ми мусимо мати принаймні інформацію, яку можна аналізувати. Повірте, її дуже багато, але вона далеко не повна. Те, що на перший погляд виглядає броунівським рухом, насправді є керованим хаосом, де дуже складно виловлювати те, що є, назвемо це так, дивним", – розповіла Наталія Шелестак.

  • Ще більш радикальною була заява фракції "ЄС", депутати якої відзначили, що їм для об’єктивного розуміння процесу потрібно знати, скільки в міста боргів і яку суму слід закладати на їх виплату цього року. А цієї інформації підлеглі Андрія Садового не хочуть оголошувати.
  • Зазначимо, що мер хотів прийняти бюджет ще в кінці грудня – без обговорення і надання базових даних. Депутати проголосували за його базову частину, проте бюджет розвитку та програми розглядали додатково.
  • Нагадаємо, 15 лютого виконком Львівської міськради затвердив рекордний бюджет розвитку. Цьогоріч він становитиме більш ніж 3,7 млрд гривень плюс 2,6 млрд кредитних коштів.

Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал.

 

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

25 лютого, 2021 четвер

24 лютого, 2021 середа

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати