![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Понад 91 тис. осіб скористалися послугами контакт-центру МОЗ із питань COVID-19
Лідерами з опрацювання звернень є такі області: Вінницька, Волинська, Хмельницька, Рівненська, Житомирська, Дніпропетровська, Львівська, Черкаська, Полтавська та Луганська.
Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярослав Кучер сьогодні, 16 грудня, передає "Еспресо.Захід".
"З усієї 91 тисячі дзвінків близько 7 775 дзвінків зареєстровані як звернення. За нашим алгоритмом ми їх передали на області, де відповідні особи їх розглядають. Це менше ніж 10%, і це свідчить про те, що якість роботи операторів є досить високою. Оскільки більшість питань вирішують після першого дзвінка", – стверджує Ярослав Кучер.
Лідерами з опрацювання звернень є такі області: Вінницька, Волинська, Хмельницька, Рівненська, Житомирська, Дніпропетровська, Львівська, Черкаська, Полтавська та Луганська. Найнижчий відсоток в Києві та Кіровоградській, Донецькій, Сумській областях. Заступник міністра розповідає, що були навіть такі випадки, коли відповідальні за реагування вимикали телефон.
"35% від усіх питань стосувалися діагностики, 8,38% – амбулаторного лікування, 8,09% – безкоштовні та платні тестування, 4% – порядок проходження самоізоляції, 5, 87% – підписання декларації. Питання з деклараціями пішли на спад. Щодо розподілу звернень по регіонах, то найбільше фіксуємо в Києві (21%) та області (9, 88%)", – каже Кучер.
Також спікер зазначив, що вони продовжують поліпшувати опцію виклику мобільної бригади за зверненням через контактний центр. Це наразі працює в тестовому режимі. На запити, які оформили через контактний центр, громадян відбулося 960 виїздів. Кучер наголосив, що оператори не є лікарями й вони не приймають рішення щодо доцільності виїзду мобільних бригад.
"Ми зараз працюємо над автоматизацією ведення медичних послуг та управління всією медичною інформацією. Нам потрібно спростити всі звіти, які пов’язані з COVID-19. 2021-го запланований старт низки сервісів: електронного лікарняного, електронних рецептів, плану лікування, модулю чутливих даних, електронного кабінету пацієнта. Тиждень тому ми мали великі показники в системі eHealth. Внесли 100 млн медичних записів. Це показує, наскільки критично важлива робота медичної системи. 1 млн пацієнтів створили електронну медичну картку. Це означає, що вся інформація тепер в одному місці й не загубиться. Загалом ми працюємо над вісьмома проєктами цифровізації, які допоможуть боротися з коронавірусною хворобою", – підсумував Ярослав Кучер.
Номер контактного центру: 0 800 60 20 19.
Додамо, що на Львівщині коронавірус підтвердили у 600 мешканців.
Читайте також: "Подарунок" на Миколая: уряд посилив карантин.
Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)