live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Львові стартувала друга хвиля зарахування до дитячих садочків

Сьогодні о 18.00 годині функцію редагування е-заявок на зарахування до дитячих садків Львова закриють, щоб сформувати остаточні електронні списки. А вже завтра, 20 серпня, батьки, чиї діти зараховані, отримають смс-повідомлення про зарахування дитини до обраного садочка.

Про це інформує пресслужба Львівської міської ради, передає "Еспресо.Захід".

Якщо смс-повідомлення не прийде, в електронному кабінеті зміниться статус на "зараховано у заклад…", зазначають в управлінні освіти.

"20 серпня вже о 09.00 год батьки, діти яких будуть зараховані у другій хвилі, отримуватимуть смс-повідомлення про зарахування. Якщо батьки, в разі певних обставин, не отримають смс-повідомлення — це може бути тільки тоді, якщо в заявці вказано некоректний телефон або ж телефон був вимкнений, то також о 09.00 год у статусі заявки зміниться текст — тобто там буде зазначено, що дитина зарахована в конкретний дошкільний навчальний заклад. Тому батьки можуть не лише очікувати на смс-повідомлення, а й увійти в свою електронну заявку і подивитися на її статус", — пояснила спеціалістка сектору оцінювання якості освіти управління освіти ЛМР Наталія Клочко.

Після отримання інформації про зарахування дитини в садочок батьки до 1 вересня мають подати  документи. Це можна буде зробити у режимі онлайн, увійшовши в електронний кабінет заявки і натиснувши кнопку "Подати документи". Також цього року не виключили можливості надіслати їх на електронну пошту садочка (з 20 серпня її розмістять на дошці оголошень і при вході до кожного садочка).

До е-заявки треба прикріпити копію свідоцтва про народження дитини і копію документу, який посвідчує пільгу, якщо вона є.

Після зарахування дітей до другої хвилі до кінця місяця на сайті знову відкриють функцію редагування заявок. Таким чином, якщо у жовтні з'являться вільні місця в садочках, їх виставлять.

Додамо, інформацію про правила зарахування дітей до дитячих садків Львова, положення електронної заявки дитини, кількість вільних місць у кожній віковій групі ЗДО міста, кількість зареєстрованих дітей, кількість набору дітей пільгової категорії можна отримати на сайті Освітньої інформаційної  системи у розділах «інструкція» та «відкриті списки».

Все по темі

новини партнерів

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

6 березня, 2021 субота

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

4 березня, 2021 четвер

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати