Львів’яни вибороли 7 золотих медалей на чемпіонаті Європи

Спортсмени зі Львова у Румунії показали себе у кіокушинкай карате.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Львівської ОДА, передає "Еспресо.Захід".

Учора, 14 листопада, у Румунії відбувся Чемпіонат Європи з кіокушинкай карате. Національну збірну на цих змаганнях представляли 75 спортсменів.

Україна завдяки спортсменам виборола перше загальнокомандне місце з 22 країн. Наша збірна здобула 12 золотих, 15 срібних та 9 бронзових медалей.

Зокрема, привезли перемогу спортсмени Львівщини. Чемпіонами Європи у розділі ката серед молоді стали Кирило Кривий та Анастасія Пришляк. Також дівчина стала чемпіонкою у розділі куміте.

У ваговій категорії до 50 кг у розділі куміте серед кадеток чемпіонкою стала Йордана Жданюк, а серед юніорок – Софія Творидло. Мар'яна Чабан виборола золото у розділі куміте у ваговій категорії 55-60 кг серед юніорок. Олег Наугольник став чемпіоном серед юніорів у розділі куміте у вазі 65-70 кг.

Срібними призерами Чемпіонату Європи стали Андрій Денега, Вікторія Яців, Роман Мазурик, Анастасія Левко, Олександр Петренко та Микола Турчин.  Бронзовими призерами – Євген Беззубяк, Марк Біргер та Андрій Денега.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку