Львівська політехніка отримала грант від ЄС на боротьбу з використанням ртуті
Національний університет "Львівська політехніка" став переможцем програми LIFE та отримав фінансування на реалізацію проєкту, пов’язаного з запобіганням забруднення довкілля ртуттю
Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної військової адміністрації.
Львівська політехніка отримала грант на фінансування від ЄС на проєкт LIFE-2021-SAP-ENV MERCURY-FREE "Комплексний підхід до інформування та зміни поведінки населення для організації вільного від ртуті міста».
Заходи ініціативи спрямовані на надання інформаційної підтримки через платформу комунікацій та співпраці, організації широкої інформаційно-просвітницької кампанії та змін поведінки, формування спільноти зацікавлених сторін шляхом створення громад без ртуті. Застосування методології багатостороннього діалогу надасть можливість спільного пошуку розв'язання проблеми поводження з ртутьвмісними виробами та усвідомлення її важливості.
Мета співробітництва – забезпечити формат взаємодії між сторонами, які готові брати участь у розв'язані проблеми забруднення довкілля ртуттю. Окрім цього, ініціатива передбачає висвітлення актуальної інформації про важливі новини, події, заходи з діяльності проєкту LIFE MERCURY-FREE на інтернет-платформах.
"З перших днів злочинного вторгнення Росії в Україну, Європейський Союз підтримує нас на всіх можливих напрямах, в тому числі надаючи фінансову підтримку у формі грантів. Така допомога є надзвичайно важливою, адже дозволяє не лише відновити довкілля після збройної агресії Росії, але і відновити та покращити якість компонентів довкілля загалом, в тому числі повітря, води та ґрунту, а також збереження біорізноманіття та подолання деградації природних екосистем" – зазначила т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик під час зустрічі з групою виконавців LIFE MERCURY-FREE НУ "Львівська політехніка" Марією Рудою та Ельвірою Джумелею.
Програма LIFE – це фінансова підтримка Євросоюзу, яка дозволяє реалізовувати проєкти у напрямках циркуляційної економіки та якості життя, природи та біорізноманіття, пом’якшення змін клімату, а також переходу до альтернативних джерел енергії.
- Актуальне
- Важливе