![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Львів попрощався із двома воїнами: Анатолієм Березяком та Олегом Павловим
У суботу, 9 грудня, Львів попрощався з військовослужбовцями Анатолієм Березяком та Олегом Павловим, які загинули від рук російських окупантів, захищаючи Україну
Про це повідомили у Львівській міській раді, передає "Еспресо.Захід".
Чин похорону військовослужбовців пройшов у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, згодом відбулася міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховали воїнів на Личаківському кладовищі.
Про Героїв
Олег Павлов (26.06.1980-24.11.2023). Львів’янин.
Навчався у Середній загальноосвітній школі №68 міста Львова. У мирний час займався приватним підприємництвом та перебував у Естонській Республіці. Займався колекціонуванням монет, був винятково люблячим чоловіком та батьком.
З початком повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся з-за кордону та, попри відсутність будь-якого військового досвіду, став на захист Батьківщини. Боровся із російськими загарбниками на Харківщині у лавах 60-ї окремої піхотної Інгулецької бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України.
У Олега Павлова залишилися дружина, троє дітей, сестра та племінники.
Анатолій Березяк (08.05.1969-29.11.2023). Львів’янин.
Навчався у колишній Середній загальноосвітній школі №26 міста Львова. У 1986 році вступив до Львівського середнього професійно-технічного училища №56.
Протягом 2011-2015 років обіймав посаду водія автотранспортних засобів у Публічному акціонерному товаристві "Західенерго". Згодом працював водієм у Товаристві з обмеженою відповідальністю "Хмільний дім" та ТОВ "Львівська пивна компанія". У вільний час захоплювався рибальством, обожнював активний відпочинок на природі. Був винятково доброю, життєрадісною людиною та турботливим сім’янином.
З початком повномасштабного вторгнення РФ став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у лавах 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на східному напрямку фронту.
У Анатолія Березяка залишилися дружина, син і донька.
- До слова, під час російсько-української війни, виконуючи бойове завдання, на Харківщині загинув житель села Острів, що на Львівщині, Степан Лутчин
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)