У центрі Львові в новий День захисту дітей український Бенксі Андрій Єрмоленко намалював мурал
Уранці 20 листопада в центрі Львова на вулиці Вірменській з’явився мурал з зображенням дитини з парасолькою, котра оберігає домашнього улюбленця від російських "шахедів"
Про це мова в телеграм-каналі речника Української добровольчої армії Сергія Братчука, інформує Еспресо.Захід
Австор стінопису - український художник Андрій Єрмоленко, якого в народі охрестили українським Бенксі через його стиль малювання.
Як розповів Андрій Єрмоленко, цей мурал є частиною кампанії SaveUkrainianChildren, ще у 2022 році започаткували в Communities Army of Ukraine, щоб привернути увагу світу до українських дітей, які страждають від війни.
"Всі ці мурали говорять про біль, надію і життя, - сказано в дописі. - Цього року до нас приєднався кіт Шайба зі своїм хазяїном Сашком. Дивовижні! Саме завдяки їм з’явилися три нові мурали з котиками. Дякую Сашкові і навіть більше — самому коту Шайбі, бо іноді саме кіт надихає сильніше за людину. Ми просили дозволу, але відповіді не було — тож зробили, як Banksy: просто прийшли й намалювали. І знаєте, неважливо, хто саме зробив цей мурал — важливо, що він говорить від серця. Не важливо чи Banksy, чи Андрій Єрмоленко, чи кіт Шайба намалював ці стінописи — головне, на жаль, що на голову наших дітей досі падають бомби і ракети. Це треба зупинити!"
Примітно, що 20 листопада Україна вперше відзначає День захисту дітей у Всесвітній день дитини. Свято встановлене указом Президента України від 30 травня 2025 року і відзначатиметься щороку.
- У Кам’янці-Подільському відкрили мурал у пам’ять про загиблого захисника Романа Іваненка
- Актуальне
- Важливе