![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
У Рівному директор драмтеатру передав свою премію на потреби бригади "Азов"
Директор драмтеатру з Рівного Володимир Петрів передасть свою премію на потреби бригади "Азов", вона становить 25 тис. грн
Про це повідомляє Рівненська ОВА, передає "Еспресо.Захід".
Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль разом з головою облради Андрієм Караушем вручили директору Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру Володимиру Петріву обласну премію в галузі театрального мистецтва за 2023 рік. Її розмір складає 25 тисяч гривень.
"Поза сумнівом наш театр – це родзинка не лише Рівного та області, а й усієї України. А присудження премії директору - відображення роботи усього колективу. Дякую також Силам оборони, які дозволяють ходити людям на вистави, долучатися до культури, відволікатися від стресів", - зазначив Олександр Коваль під час вітання.
До слова, Володимир Петрів очолює заклад з 1997 року й за цей час отримав численні нагороди від журі українських та міжнародних фестивалів.
Свою премію Володимир Петрів має намір передати на потреби бригади "Азов".
Читайте також: Син загиблого воїна у Рівному придбав "дрон помсти" в пам'ять свого батька
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)