Громада на Тернопільщині виграла грант вартістю понад 3 млн грн
Чортківська міська рада, що у Тернопільській області, виграла грант від Благодійного фонду "Рокада" вартістю 3,4 мільйона гривень
Про це повідомляють на сторінці міськради, передає "Еспресо.Захід".
"Активна зовнішня комунікація команди Чортківської міської ради із донорами, співпраця із фондами та організаціями продовжують давати практичний результат для громади. Місто здобуло черговий грант від БФ "Рокада" вартістю 3,4 млн грн у вигляді обладнання для гібридної сонячної електростанції, укомплектованої 116 сонячними панелями та акумуляторами", – йдеться у повідомленні.
Відзначають, що обладнання буде встановлено для потреб приміщень територіального центру соціального обслуговування Чорткова, в яких закінчується облаштування 39-ти smart-квартир для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб громади. В цьому ж приміщенні мають облаштувати укриття для потреб учнів та вчителів гімназії.
"Потужність сонячної електростанції – 50 кВт, потужність акумуляторів – 12 кВт. У випадку знеструмлення будівлі – акумулятори, які накопичуватимуть енергію від сонця, зможуть забезпечити світлом будівлю, в тому числі укриття, до чотирьох годин", – додають у громаді.
- Також раніше повідомляли, що у 2023 році Чернівці отримали понад 1,2 мільярда гривень грантів з міжнародної співпраці. Найбільше коштів спрямували на водне господарство міста.
- Актуальне
- Важливе