Еспресо. Захід

"Десь на Сході": у Львові волонтери збирають подарунки для потребуючих родин і військових

18 листопада, 2021 четвер
19:45

У Львові волонтери оголосили збір потрібних речей для родин, військових і медиків  на Сході напередодні Дня Святого Миколая. Збір до Миколая триватиме до 5 грудня.

Зміст

Подарунки передадуть перед святом волонтери ініціативи "Десь на Сході". Про це інформують організатори, передає "Еспресо.Захід".

"Цю акцію ми вже робимо втретє. Цього року серед найбільших потреб – цукерки на вагу (для пакування окремих подаруночків), солодощі (печиво, вафлі, горішки, батончики, коробки з печивом тощо), нові іграшки (м’які, спортивні та настільні), канцтовари, засоби гігієни, миючі засоби, крупи, чай, кава, цукор, кошти (для перевезення вантажу та на конкретні потреби потребуючих). Цього року не беремо одяг, його регулярно привозять різні благодійні організації, його вистачає. Також можна приносити дитячі малюнки, листи, прапори та вироби своїми руками для захисників", – розповіла "Еспресо.Захід" одна із координаторок акції Гафія.  

Волонтери будуть вдячні й за широкий скотч та картонні коробки різних розмірів для пакування та перевезення речей на Схід України. Також можна допомогти Миколаю все звозити, збирати і пакувати.

"Минулого року ми зібрали і завезли у прифронтові міста і села  5 тонн потрібних речей та солодощів. Цієї весни – більше двох тон. Плануємо приїхати з підтримкою у грудні, хочемо зробити зробити справжнє свято для маленьких і великих героїв", – каже волонтерка.

Збір триватиме до 5 грудня. Усе необхідне можна приносити у катехитичне приміщенні Храму Святих Володимира та Ольги, УГКЦ (клас спільноти Аніматори ВіО).

Контактний номери телефонів: 093 475 09 78 (Ляна), 099 265 53 55 (Гафійка).

  • Нагадаємо, у Львові стартує акція "МиколайКо-2021". Діти-сироти і ті, що ростуть у малозабезпечених родинах, написали листа Святому Миколаю.
  • Львівян з дітьми запрошують в "Оселю Святого Миколая" у Митрополичих садах.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку

Теги:
Читайте також:
Львів
+18.7°C
  • Львів
  • Київ
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, понедiлок
8 червня
19:00
погода літо
На Львівщині 9 червня очікується переважно суха погода, ввечері місцями дощі та грози
18:40
Від завтра у Львові ремонтують Стрийську: що зміниться для водіїв
18:19
будівництво мосту через річку Прут на Буковині
БЕБ скерувало до суду справу посадовців через збитки на понад 2,5 млн грн під час будівництва мосту на Буковині
18:07
Оновлено
Площа Ринок, 17
"Звичайна робоча ситуація": у ЛОР прокоментували скандал з виселенням Товариства польської культури з будівлі на площі Ринок
17:56
благодійний забіг "Run for Veteran" у Брюсселі
Ветеран бригади "Хижак" зі Львівщини подолав 5 км на протезах у Брюсселі
17:30
У Хмельницькому водійка збила двох жінок і дитину у дворі багатоповерхівки
У Хмельницькому водійка збила двох жінок і дитину у дворі багатоповерхівки
17:12
фіктивне подружжя
"Шлюб через добре серце" з 63-річною жінкою та цивільна дружина поруч: прикордонники викрили псевдоподружжя
16:33
Наталія Дзісяк
У Львові провели рідкісну трансплантацію з 50% сумісністю: донька врятувала маму
16:00
забруднення
У Львові судитимуть ексзаступника директора ЛКП "Збиранка" через шкоду довкіллю на 2,1 млн грн
15:30
регбі
Жіноча збірна України з регбі-7 виграла перший тур чемпіонату Європи в Хорватії
14:57
Поліцейські розслідують обставини смерті дворічного хлопчика на Львівщині
На Львівщині судитимуть посадовицю, яку підозрюють у службовій недбалості через смерть 2-річної дитини
14:31
Людмила Калабуха
Львівська письменниця Людмила Калабуха  презентувала українську бізнес-літературу на фестивалі в Мілані
13:16
ОК "Захід" заперечило вибух на Рівненському полігоні через помилку інструктора: поранений військовий отримав травми на Сході
11:03
Рятувальник з Хмельниччини став чемпіоном світу з гирьового спорту
Рятувальник з Хмельниччини став чемпіоном світу з гирьового спорту
10:23
"За один протиповітряний бій вдалося знищити 12 повітряних цілей", – офіцер ПК "Захід" про роботу на Skynex
"За один протиповітряний бій вдалося знищити 12 повітряних цілей": офіцер ПК "Захід" про роботу на Skynex
09:34
Оновлено
Прощання з Героями
На Львівщині 8 червня попрощаються зі сімома полеглими військовими
09:04
Бійці 128 бригади показали, як знищують окупантів у бліндажах і лісосмугах
Жодне укриття не рятує: бійці 128-ї бригади показали, як знищують окупантів у бліндажах і лісосмугах
08:33
У християн східного обряду розпочався Петрів піст
У християн східного обряду розпочався Петрів піст: особливості періоду і скільки триватиме
2026, неділя
7 червня
21:37
На концерті Ірини Федишин у Галичі чоловік провалився під сцену під час освідчення
20:55
"Кручу педалі, щоб вони жили"
У Львові під час благодійного велопробігу зібрали 2 млн грн для дітей з онкозахворюваннями
19:45
Ексклюзив
сміттєпереробний завод у Львові
Новий підрядник сміттєпереробного заводу у Львові: як влада міста усуває польську компанію від виконання робіт
16:00
меморіальна дошка журналістам Миколі Ротману та Богдану Гарасимчуку
У Тернополі відкрили меморіальну дошку журналістам Миколі Ротману та Богдану Гарасимчуку
15:30
виявили партії літій-іонних акумуляторів на понад 1,2 млн грн
У "Краківці" виявили партії літій-іонних акумуляторів на понад 1,2 млн грн
14:51
Спільна українсько-польська експедиція у Львові
На Львівщині проведуть пошукові дослідження місць поховання жертв трагедії 1944 року
13:39
Інтерв’ю
Андрій куліков Рейнджер
Море відстані між фронтом і тилом. Інтерв'ю з оборонцем Маріуполя Рейнджером про Львів, справу Каганяк і суспільство
12:31
Ексклюзив
У Львові пройшов Прайд: учасники вимагають прав для ЛГБТІК+-військових та відкликання нового Цивільного кодексу
11:07
На Буковині під вагою понад 30 дітей обвалився підвісний міст
На Буковині під вагою понад 30 дітей обвалився підвісний міст: шестеро госпіталізовані
Більше новин