![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Дефіле, тренінги та меморандум: у Львові відбувся медсестринський форум
Форум зібрав медсестер та директорів медичних коледжів з різних куточків України.
Про це повідомляють організатори, передає "Еспресо.Захід".
Зазначають, що загалом форум зібрав близько пів тисячі гостей.
"Цей форум є дуже вагомою подією для усієї медсестринської спільноти України. Це перший форум, і я переконана, що він має всі підстави стати професійним. Цим форумом ми хочемо підкреслити, наскільки важливою є післядипломна освіта і безперервний розвиток фахівців. Ми раді бачити тут колег з Польщі і сподіваємося, що наступні форуми розширюватимуть кордони, щоб залучати більше міжнародного досвіду", – зазначила заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак.
Мета форуму – привернути увагу загалом до медсестринства, потреб та проблем медсестринства зокрема.
У перший день, 23 вересня, Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти підписав меморандум про співпрацю з Центром післядипломної освіти медсестер та акушерок м. Жешув (Польща). Окрім того, на базі симуляційно-тренінгового центру Львівського медичного фахового коледжу сестри медичні загальної практики – сімейної медицини провели тренінги та продемонстрували надання долікарської допомоги, обстеження молочних залоз, проведення скринінгових досліджень профілактики неінфекційних захворювань, вакцинацію та забір крові вакуумними системами.
24 вересня вперше в Україні, за ініціативи Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти та Асоціації медичних сестер Львівщини, для спільноти медичних сестер і братів України відбулося дефіле святкового однострою та очіпка сестри медичної та брата медичного.
Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко зауважив, що результатом форуму стануть практичні напрацювання стратегії розвитку медсестринства в Україні – у кожній області та громаді.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_300x170_0.webp)
![Затримання 18-річного дніпрянина за підозрою у вбивстві Ірини Фаріон Затримання 18-річного дніпрянина за підозрою у вбивстві Ірини Фаріон](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/346000_347000/346991_photo_5264774107348721732_y_new_300x170_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/346000_347000/346878_5264961269138579547_new_300x170_0.webp)
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)