![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Чиновники Садового ведуть війну з атовцями-власниками земельних ділянок у Брюховичах
У спілці АТО розповіли про дивну позицію Петра Качараби.
Про це повідомили у ГО "Львівська обласна спілка АТО та сімей загиблих", передає "Еспресо.Захід".
Як розповіли у громадській організації, у вівторок, 21 грудня, під час засідання постійної комісії законності, депутатської діяльності, свободи слова та безпеки, начальник відділу зовнішніх зв'язків та правового забезпечення управління секретаріату ради ЛМР Петро Качараба "чи то з неосвіченості, чи некомпетентності, або може в догоду Бургомістру нагло обманював депутатів, зокрема голову постійної комісії Уляну Пак!".
Читайте також: "Міська влада з нас робить аферистів": учасники АТО про землі у Брюховичах
"При розгляді питання щодо недолугої петиції Катерини Сербін про заборону будівництва дачних будиночків учасникам російсько-української війни на своїй приватній території поблизу Брюховицького лісу, чиновник Садового заявив, що дана земельна ділянка є лісом і перебуває у судових процесах! Це повна нісенітниця і брехня! Атовці пройшли суди всіх інстанцій ще у 2017 році! Остаточне рішення - дана земельна ділянка не є лісом і законно перебуває у приватній власності учасників бойових дій. Крапка! Є всі відповідні документи, які підтверджують, що це територія колишньої військової частини", - йдеться у повідомленні.У спілці АТО також розповіли про дивну позицію Петра Качараби, який заявив, що "ми", вочевидь чиновники ЛМР, хочуть там зробити рекреаційну зону.
"Закони України, ні не чули? Як можна вимагати/хотіти робити на чужій приватній території, яка законно отримана учасниками АТО/ООС, якусь рекреаційну зону без згоди власників!? Давайте тоді будемо подавати петиції про те, що у домівках чиновників Садового потрібно зробити притулки для безхатьків і бездомних тварин. Це також добра річ, не менше ніж рекреаційні зони. Цікаво чи пан Качараба також підтримуватиме таку недолугу петицію, якщо мова йтиме про його приватну власність!?", - наголосили в ГО.
Читайте також: Земля "обраним": чому атовцям не дозволяють будуватися? − розслідування
"Хто понесе відповідальність за таку наглу брехню, яка впливає на долі учасників російсько-української війни!? Чекаємо пояснень дій вашого працівника Андрій Садовий!? До речі, цікаво чи пан Качараба віддав свій громадянський обов'язок перед державою? Бо складається враження, що Андрій Садовий виключно зібрав в міській раді чиновників, які ведуть постійну війну в мирному Львові із захисниками України!", - додали в обласній спілці.
- Нагадаємо, одне зі львівських видань опублікувало інформацію, що на північній околиці Львова планують забудувати житлом частину лісу площею близько 20 га. Цю землю ще у 2017 році Олег Синютка віддав атовцям під дачне будівництво. Журналісти видання зазначали, начебто цією землею скористаються зовсім не атовці. Замість будиночків, де мали б мешкати ветерани російсько-української війни, за їхніми даними, мали збудувати багатоквартирне житло.
- Тоді у фракції "Європейська Солідарність" зазначили, що не дадуть жодного голосу в підтримку афери з будівництвом багатоповерхівок у Брюховицькому лісі. Висотної забудови там не буде.
- Нагадаємо, що історія з ділянками для учасників АТО тягнеться ще з 2017 року. Тоді на території колишнього військового містечка №230, будівлі якого лежать у руїнах, та поросли чагарниками, голова Львівської ОДА Олег Синютка виділив 143 земельні ділянки, а 2019 року – ще 19. Містечко тоді розташовувалося між Львовом і Брюховичами, але після реформи децентралізації увійшло в межі Львівської міської територіальної громади, відтак усі дозволи має надавати Львівська міська рада.
- Тим часом, міські чиновники виступили проти будівництва житла для військових. Так, заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач упевнений, що ці п’ять гектарів, які просять "атовці", насправді забудують. Про це він написав на своїй сторінці у мережі фейсбук. Чиновник нічого не говорить про допомогу атовцям, але переймається тим, що під час будівництва вирубуватимуть ліс, який там виріс, поки військовим містечком ніхто не користувався.
- Тим часом Катерина Сербін зареєструвала петицію, де вимагає "не допустити житлової забудови замість прадавнього лісу по вул. Замарстинівській у напрямку смт. Брюховичі". Петицію підтримали чимало чиновників Львівської міської ради. Петиція набрала необхідну кількість голосів і тепер буде розглянута на сесії ЛМР.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)