Еспресо. Захід

Будівлю Волинської ОВА ремонтуватиме підрядник, якого викривали на розкраданні бюджету, – ЗМІ

24 жовтня, 2023 вiвторок
15:51

Фасад будівлі, де розміщуються Волинська обласна рада та обласна військова адміністрація планують відремонтувати за майже мільйон гривень. Там вважають, що така споруда "має виглядати достойно"

Зміст

Про це йдеться у матеріалі Центру журналістських розслідувань "Сила правди", передає "Еспресо.Захід". 

Журналісти розпитали у керівника комунальної установи "Управління будинком Волинської обласної ради" Ігоря Баранчука, чи доречною є така витрата коштів під час війни. За його словами, будівлі, де розміщуються Волинська облрада та військова адміністрація, вже 35 років, вона почала руйнуватись. Зокрема, штукатурка поблизу входу в будівлю почала сипатися просто на голови відвідувачів установ.

"Штукатурка пустотіла, потрапляє волога, відвалюється і мусимо робити ремонт, тому що падає на голову це все. Нещодавно шматок прилетів прямо поміж депутатами. В деяких місцях штукатурка здулася, буде ще падати. Можна було б просто оббити, але буде як Брестська фортеця", – розповів Баранчук.

У межах ремонту планують збити стару штукатурку на частині приміщення поблизу діючого входу та затерти фасад новими сучасними матеріалами, зробити відкоси та пофарбувати в тон з рештою приміщення.

Журналісти додають, що тендер на ремонт виграло підприємство "ПІК" Волинської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України". Від очікуваної вартості вони знизили ціну на 17 тисяч гривень, відтак ремонт фасаду обійдеться у 982 тисячі гривень. Роботи планують завершити найближчим часом, до морозів.

У матеріалі наголошують, що фірма-підрядник нещодавно фігурувала в кримінальній справі про розтрату бюджетних коштів."ПІК" ремонтував школу в селі Радовичі Володимирського району. Підрядник відійшов від проєкту по багатьох пунктах та вніс неправдиві відомості щодо об'ємів та вартості фактично виконаних будівельних робіт, за що йому переплатили 50 тисяч гривень. Втім справу закрили у зв`язку із закінченням строків давності.

  • Нагадаємо, Зимноводівська громада, що неподалік Львова, оголосила тендер на закупівлю обладнання для шкільних кабінетів з захисту України на 961 тис. грн

Теги:
Читайте також:
Львів
+16.1°C
  • Львів
  • Київ
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, понедiлок
8 червня
19:00
погода літо
На Львівщині 9 червня очікується переважно суха погода, ввечері місцями дощі та грози
18:40
Від завтра у Львові ремонтують Стрийську: що зміниться для водіїв
18:19
будівництво мосту через річку Прут на Буковині
БЕБ скерувало до суду справу посадовців через збитки на понад 2,5 млн грн під час будівництва мосту на Буковині
18:07
Оновлено
Площа Ринок, 17
"Звичайна робоча ситуація": у ЛОР прокоментували скандал з виселенням Товариства польської культури з будівлі на площі Ринок
17:56
благодійний забіг "Run for Veteran" у Брюсселі
Ветеран бригади "Хижак" зі Львівщини подолав 5 км на протезах у Брюсселі
17:30
У Хмельницькому водійка збила двох жінок і дитину у дворі багатоповерхівки
У Хмельницькому водійка збила двох жінок і дитину у дворі багатоповерхівки
17:12
фіктивне подружжя
"Шлюб через добре серце" з 63-річною жінкою та цивільна дружина поруч: прикордонники викрили псевдоподружжя
16:33
Наталія Дзісяк
У Львові провели рідкісну трансплантацію з 50% сумісністю: донька врятувала маму
16:00
забруднення
У Львові судитимуть ексзаступника директора ЛКП "Збиранка" через шкоду довкіллю на 2,1 млн грн
15:30
регбі
Жіноча збірна України з регбі-7 виграла перший тур чемпіонату Європи в Хорватії
14:57
Поліцейські розслідують обставини смерті дворічного хлопчика на Львівщині
На Львівщині судитимуть посадовицю, яку підозрюють у службовій недбалості через смерть 2-річної дитини
14:31
Людмила Калабуха
Львівська письменниця Людмила Калабуха  презентувала українську бізнес-літературу на фестивалі в Мілані
13:16
ОК "Захід" заперечило вибух на Рівненському полігоні через помилку інструктора: поранений військовий отримав травми на Сході
11:03
Рятувальник з Хмельниччини став чемпіоном світу з гирьового спорту
Рятувальник з Хмельниччини став чемпіоном світу з гирьового спорту
10:23
"За один протиповітряний бій вдалося знищити 12 повітряних цілей", – офіцер ПК "Захід" про роботу на Skynex
"За один протиповітряний бій вдалося знищити 12 повітряних цілей": офіцер ПК "Захід" про роботу на Skynex
09:34
Оновлено
Прощання з Героями
На Львівщині 8 червня попрощаються зі сімома полеглими військовими
09:04
Бійці 128 бригади показали, як знищують окупантів у бліндажах і лісосмугах
Жодне укриття не рятує: бійці 128-ї бригади показали, як знищують окупантів у бліндажах і лісосмугах
08:33
У християн східного обряду розпочався Петрів піст
У християн східного обряду розпочався Петрів піст: особливості періоду і скільки триватиме
2026, неділя
7 червня
21:37
На концерті Ірини Федишин у Галичі чоловік провалився під сцену під час освідчення
20:55
"Кручу педалі, щоб вони жили"
У Львові під час благодійного велопробігу зібрали 2 млн грн для дітей з онкозахворюваннями
19:45
Ексклюзив
сміттєпереробний завод у Львові
Новий підрядник сміттєпереробного заводу у Львові: як влада міста усуває польську компанію від виконання робіт
16:00
меморіальна дошка журналістам Миколі Ротману та Богдану Гарасимчуку
У Тернополі відкрили меморіальну дошку журналістам Миколі Ротману та Богдану Гарасимчуку
15:30
виявили партії літій-іонних акумуляторів на понад 1,2 млн грн
У "Краківці" виявили партії літій-іонних акумуляторів на понад 1,2 млн грн
14:51
Спільна українсько-польська експедиція у Львові
На Львівщині проведуть пошукові дослідження місць поховання жертв трагедії 1944 року
13:39
Інтерв’ю
Андрій куліков Рейнджер
Море відстані між фронтом і тилом. Інтерв'ю з оборонцем Маріуполя Рейнджером про Львів, справу Каганяк і суспільство
12:31
Ексклюзив
У Львові пройшов Прайд: учасники вимагають прав для ЛГБТІК+-військових та відкликання нового Цивільного кодексу
11:07
На Буковині під вагою понад 30 дітей обвалився підвісний міст
На Буковині під вагою понад 30 дітей обвалився підвісний міст: шестеро госпіталізовані
Більше новин