![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Знаменита тигриця Тріша з Луцького зоопарку переїхала до Черкас
Тигриця Тріша – перший хижак, якого вигодували в Луцькому зоопарку, поки що на 5 років переїхала до Черкаського міського зоологічного парку
Про це повідомила ТРК Аверс, інформує Еспресо.Захід
Улюблениця лучан, тигриця Тріша, яка створили перший прецедент в історії Луцького зоопарку, коли його працівники вигодували хижака, переїхала до Черкаського міського зоологічного парку. Про такий переїзд працівників Луцького зоопарку попрохали їхні черкаські колеги: у них звільнився просторий вольєр, де їхня тигриця прожила 18 років. Трішу довірили черкаському звіринцю не у власність, а на правах оренди. Наразі вона поїхала на 5 років на перетримку. Але в договорі є умова: якщо, не дай Боже, щось трапиться з парою тигрів у Луцькому зоопарку¸ то Тріша повернеться додому.
Як розповіла директорка Луцького зоопарку Людмила Денисенко, свого часу вся країна спостерігала за долею тигренятка, яке народилося у 2018 році та стало першим поповненням серед тигрів у Луцькому зоопарку. Однак батьки – амурські тигри Тамерлан та Аіда – малечу не прийняли. Тож четверо працівниць зоопарку взяли турботу про маленьке тигренятко на себе. Сьогодні Тріша – доросла тигриця із грайливою вдачею та гарним апетитом.
Проводжати Трішу прийшли всі працівники зоопарку, навіть ті, котрі того дня мали вихідний. Бо тигриця стала загальною улюбленицею.
"Ми хочемо діяти в інтересах тварини, - каже Людмила Денисенко. Там їй буде цікавіше та краще. Вона матиме свій просторий вольєр. Тому вона переїхала до черкаського зоопарку. Але ми постійно перебуваємо на зв’язку з колегами з черкаського зоопарку та цікавимося станом і настроєм тигриці. До слова, тварина почуває себе добре та має гарний апетит ".
- У зоопарку Луцька народилося мавпеня
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)