Лікування безпліддя: на Львівщині у перинатальному центрі штучно запліднили 85 жінок
Цикл проводять за кошти держави, адже Центр надає медичну допомогу в межах пакету НСЗУ "Лікування безпліддя за допомогою допоміжних репродуктивних технологій (запліднення іn vitro)"
Про це повідомили у Львівській ОВА, передає "Еспресо.Захід".
"Команда лікарів відділення допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) — це висококваліфіковані фахівці. Задля покращення результатів роботи вони постійно вивчають новітні тенденції галузі та впроваджують у свою практику передові методи лікування безпліддя. Наша ембріологічна лабораторія створена за принципом "чистих приміщень", що надзвичайно важливо для успішних результатів", – зазначила директорка Львівського обласного перинатального центру Марія Малачинська.
Лікарка додала, що у медичному закладі високий показник ефективності лікування з використанням методик ДРТ і він становить 63%.
Що таке штучне запліднення
Екстракорпоральне запліднення (англ. IVF, in vitro fertilisation, від лат. extra — зовні, corpus — тіло, запліднення "in vitro", "в пробірці", ЕКЗ, народна назва — "штучне запліднення"») — процес, в ході якого яйцеклітини запліднюються спермою поза межами жіночого організму.
Екстракорпоральне запліднення вперше в історії людства було проведено 1978 року в невеликому місті Оулдгомі в Англії. Засновниками екстракорпорального запліднення вважають кембриджських дослідників — гінеколога Роберта Едвардса та ембріолога Патрік Стептоу. В результаті першої операції екстракорпорального запліднення 25 липня 1978 року в сім'ї Леслі та Джона Браунів з'явилася довгоочікувана дитина — дочка Луїза. До цього Леслі протягом 9 років безуспішно лікувалася від безпліддя, викликаного непрохідністю маткових труб. Луїза Браун стала першою "дитиною з пробірки", як надалі стали називати дітей, народжених за допомогою цього методу.
Читайте також: Хто найбільше заробляє: рейтинг зарплат керівників, лікарів та медсестер лікарень Львова
- Актуальне
- Важливе