Збором голосів керував голова ЛОДА: у "ЄС" прокоментували відставку Ірини Гримак
У "Європейській Солідарності" вважають звільнення Ірини Гримак з посади голови Львівської обласної ради під час воєнного стану грубим порушенням принципу єдності
Про це заявили у партії “Європейська солідарність".
"Звільнення Ірини Гримак з посади голови Львівської обласної Ради під час дії воєнного стану є грубим порушенням принципу внутрішньої єдності. "Європейська Солідарність" дотримувалася, дотримується і має намір дотримуватися його до перемоги, що, втім, не завадило голові Львівської ОДА особисто керувати збором голосів за відставку пані Гримак. Очевидно, інші нагальні проблеми області він вже вирішив", – заявили у ЄС.
У "ЄС" вважають, що поштовхом для атаки на політичну силу стала низка ініціатив, які Ірина Гримак мала реалізувати найближчим часом на рівні обласної ради. Йдеться про кілька важливих заяв, які ініціювала ЄС і на підтримку яких розраховувала. Зокрема, про повернення тридцятитисячних щомісячних премій усім військовослужбовцям; про неприйнятність ініціатив щодо скорочення пільг учасникам бойових дій; про прискорення виплат родинам загиблих і пораненим воїнам; про розрив угод на оренду земельних ділянок з громадами рпц-УПЦ-мп, які ще деінде залишаються на Львівщині.
"Результативність таких голосувань значною мірою залежить від активності голови облради, тому місцева влада і вирішила позбутися Ірини Гримак, – заявляють у "ЄС". – У те, що це сталося без вказівок зі столичних кабінетів, хочеться вірити, але не віриться. Прикметно, що Ірину Гримак відправили у відставку в день, коли петиція за повернення 30 тисяч виплат військовим набрала необхідну кількість голосів на сайті Президента України".
- 6 квітня звіт очільниці Львівської облради Ірини Гримак депутати визнали незадовільним. За це рішення проголосували 47 обранців. Пізніше під час таємного депутатського голосування припинення виконання повноважень голови ЛОР Іриною Гримак підтримали 48 депутатів.
- Актуальне
- Важливе