Волинянка виборола срібну медаль на чемпіонаті світу з лижних перегонів

Волинянка Богдана Конашук у п'ятницю, 27 січня, здобула другу срібну медаль на Чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону у Швеції

Про це повідомляє Центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт". Волинь, передає "Еспресо.Захід".

Другу срібну медаль волинянка здобула, подолавши біатлонну гонку дистанцією 12,5 кілометра.

"Богдана подолала біатлонну гонку дистанцією 12,5 км. Це вже третя нагорода спортсменки на цих змаганнях. Перед тим вона здобула бронзу на дистанції 7,5 км та срібло на дистанції 10 км", – йдеться в повідомленні.

Загалом, у складі збірної України на змаганнях виступають четверо волинян: Богдана Конашук, Назар Шевчик, Юлія Батенкова-Бауман та Ірина Варковець.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінкутелеграм-канал та твіттер.