![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Чіп і Дейл з Волині: як двоє друзів відбили штурм ворога біля Новомихайлівки
Двоє прикордонників з Володимира, що дружать разом з дитинства, розповіли як відбили штурм ворога під Новомихайлівкою
Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби.
"Воїни-побратими на псевдо Чіп і Дейл – протитанкісти прикордонної комендатури швидкого реагування Волинського прикордонного загону.
Обидвоє родом з міста Володимир, подружилися ще у дитинстві, разом у 2021 році пішли на військову службу за контрактом в Держприкордонслужбу й разом б'ються з ворогом на Сході України", – розповідають у ДПС.
Через те, що друзі завжди разом, командир застави дав їм позивні Чіп та Дейл.
За плечима бійців уже декілька відряджень в район ведення активних бойових дій. Під час одного з бойових завдань друзям в одному окопі довелося стримувати ворожу навалу на Новопавлівському напрямку.
"Заступили на позицію у ночі, але вже знали, що зранку буде штурм та очікували його. Підготували протитанкові засоби й несли службу", – каже Дейл.
Того ранку штурмувала колона ворожої бронетехніки.
"Вже світало й нам у радіостанцію кажуть, що до вас прямує техніка і піхота", – пригадав початок бою прикордонник. На підході противника до позицій протитанкісти отримали наказ на його знищення.
"Вийшли й відпрацювали по техніці з одноразових гранатометів та РПГ", - розповів Чіп.
Бійцям з протитанкових гранатометів та вогнем з артилерії вдалося знищити дві бойові машини піхоти. А ворожий танк заглухнув біля позицій, екіпаж з панцерника та частина десанту почали втікати. Так, танкісти загарбників засіли в одному з укриттів, тож Чіп та Дейл, аби ліквідувати загрозу розпочали активні дії.
"Наблизились до бліндажа, де засів противник й запропонували їм здатись на що вони відмовились. Ми їх закидали гранатами та зачистили", – зазначив Дейл.
"Після невдалого штурму ворожі сили обстрілювали позиції з артилерії та завдавали ударів дронами-камікадзе, проте усі намагання противника були марними – прикордонники міцно тримали визначений рубіж оборони. Навіть страх ближнього бою з бронетехнікою не завадив виконанню завдання, адже він перейшов в адреналін та рішучими діями бійці Держприкордонслужби України знищили окупантів", – розповіли у ДПС.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)