Ухилянт із Запоріжжя намагався втекти до Словаччини, але заблукав в горах Закарпаття
Чоловік сам викрив себе, злякавшись за власне життя
Про це повідомили на facebook-сторінці "Західний кордон", передає "Еспресо.Захід".
22-річний уродженець Запоріжжя спробував самотужки дістатись Словаччини, незаконно перетнувши державний кордон на Закарпатті. Щоб не потрапити на очі прикордонникам чоловік у пошуках лазу вирушив в гори, але заблукав.
Згодом ухилянт, видаючи себе за жителя Житомирської області, сам звернувся до поліції за допомогою. На пошуки "туриста" вирушили прикордонники чопського загону спільно з рятувальниками. Чоловіка знайшли аж на ранок. Він не постраждав.
Однак тепер фігуранту загрожує кримінальна відповідальність за спробу незаконного перетину кордону та за ухиляння від військової служби. Під час допиту чоловік зізнався, що насправді він родом із Запоріжжя, а за кордон хотів втекти від мобілізації.
- Додамо, 2 вересня на Закарпатті затримали переправника ухилянтів.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.
- Актуальне
- Важливе