![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
У Чернівцях поскаржилися у МОН на вчительку через "гостре слівце" у facebook
На вчительку зарубіжної літератури Чернівецького ліцею №7 Діонісію Березніцьку написали скаргу до управління освіти міськради за те, що вона у фейсбук процитувала допис, який містив непристойну лексику
Про це вчителька розповіла у соцмережах, передає "Еспресо.Захід".
Діонісія Березніцька навела цитату, в якій ішлося про владу та мобілізацію:
"Не може і не буде виборів під час війни. А значить, депутати і місцеві влади беззмінні до кінця війни. Вони це зрозуміли, і так, вони цим користуються. Можна ху***ти їх скільки завгодно. Але факт є фактом - вони залишаються до кінця війни. Питання до нас всіх, чому ті люди там опинились. У вас у тилу було 2 роки, щоб їх пересаджати за розкрадання. Тепер є тільки шлях скоріше перемогти і змінити владу. І ні** собі, для цього потрібна мобілізація, прикиньте!" - навела цитату вчителька.
Після цього на педагогиню надійшла скарга від однієї з читачок її фб-сторінки до управління освіти, бо, мовляв, вчителька не має права вживати нецензурні слова публічно.
Діонісія Березніцька відреагувала на це написавши, що жінці, яка написала скаргу треба ознайомитися з класикою української літератури:
"Присвячую свій пост дуже пильній чернівчанці, яка прискіпливо слідкує за моєю сторінкою у фейсбуці, і яку настільки обурило "гостре слівце" з процитованого мною допису українського військового, що вона аж написала скаргу в управління освіти. У першу чергу хочу зазначити, що лайка містилась у цитаті, а, як відомо, з пісні слів не викинеш. Тому якщо шановну пані настільки ображають "матюки на сторінці вчительки", то я наполегливо раджу їй прочитати щось із сучасної класики української літератури, наприклад, "Інтернат" Сергія Жадана, вірші Андрія Любки, "Культ" Любки Дереша, будь-що з Юрія Андруховича чи Іздрика і, звісно ж, ознайомитися з повним зібранням творів Леся Подерев'янського. А після цього йти писати скарги з Міністерство культури і МОН, бо Андрухович є в шкільній програмі. І окремо рекомендую прочитати "1984" Джорджа Орвелла, думаю, пані знайде там персонажів, близьких собі по духу", - йдеться в її дописі.
Вона також додала ілюстрацію Тараса Шевченка, і слова, написані його рукою:
Фото: соцмережі
Читайте також: Як змінилася шкільна освіта в Україні після Революції Гідності. Пояснюють експерти
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)