Транспорт у режимі спецперевезень: що це означає для львів'ян
Перевіряти, хто заходить у маршрутку, трамвай чи тролейбус, ніхто не буде.
У Львові через посилення карантинних правил громадський транспорт переходить у режим спецперевезень. Як розповів "Еспресо.Захід" Андрій Білий, який координує питання транспорту у місті Львові, ніхто не перевірятиме, хто саме заходить у маршрутку, трамвай чи тролейбус.
"Цим рішенням фактично змінюється статус перевезень. Відповідно, призупиняються всі пільгові категорії. Тому тепер платять усі. Це зроблено, щоб зменшити завантаженість, щоб не було нікого зайвого в транспорті. Ніхто не перевірятиме, хто заходить. Такого фізичного ресурсу немає. Навіть якби дуже сильно хотіли це зробити, ми не можемо. Враховуючи, що фактично дуже багато магазинів закрито, а багато людей працюють дистанційно, то, відповідно, їздять у громадському транспорті ті, хто відповідає за життєдіяльність міста: лікарі, поліцейські тощо", – сказав Андрій Білий.
Читайте також: Майже локдаун. У Львові продовжили посилений карантин до 12 квітня
Також чиновник пояснив, що кількість транспорту "спробують не зменшувати".
"Кількість транспорту намагаємося не зменшувати, але розуміємо, що маємо балансувати. Бо витратна частина залишається, а дохідна – зменшується. Тому якісь окремі маршрути, які були не дуже популярними, будуть так само тимчасово призупинені", – наголосив Білий.
Поза тим залишаються чинними постанови про те, що у громадському транспорті мають бути виключно пасажири на місцях для сидіння і в засобах індивідуального захисту.
Читайте також: Чи зупинять у Львові громадський транспорт? Думка депутата й лікаря
Додамо, що сьогодні, 30 березня, під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий сказав, що надіється на свідому позицію львів’ян, які з розумінням поставляться до таких змін і не будуть без нагальної потреби користуватися громадським транспортом через стрімке зростання хворих на коронавірус.
Читайте також: Майже тисяча: Львівщина – друга в Україні за кількістю нових хворих на СОVID-19
- Нагадаємо, що минулого року у квітні, коли громадський транспорт на території всієї України перевели у режим спецперевезень, то був визначений перелік категорій працівників, які мають право на проїзд. Такі пасажири мали мати посвідчення або довідку з місця роботи, які засвідчувала право на проїзд у спецтранспорті.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал.
- Актуальне
- Важливе