Топ-5 продуктів для схуднення: від бобових до капустяних

Аби схуднути, не варто мучити себе складними дієтами, що лише шкодять вашому здоров’ю

"Еспресо.Захід" розкаже, які продукти треба додати до свого раціону, щоб процес схуднення не впливав негативно на ваше почуття.

Яйця

Фото: gettyimages

Яйця містять високоякісний білок, дев'ять незамінних амінокислот, холін, правильні жири й вітамін D.

Яйця можуть допомогти вам отримати всі необхідні поживні речовини з обмеженим вмістом калорій.

Основне – не відмовляйтеся від жовтків. Майже всі поживні речовини містяться там.

Риба

Фото: Gettyimages

У рибі низький вміст жиру, вона багата на білок і омега-3 жирні кислоти. Омега-3 кислоти потрібні, тому що вони допомагають спалювати жир і забезпечують правильне функціонування процесів в організмі. Риба та морепродукти також забезпечують організм значною кількістю йоду. Ця речовина потрібна для правильної роботи щитоподібної залози, що сприяє оптимальному метаболізму.

Тут головне пам’ятати, що при купівлі, до прикладу, консервованого тунця, не варто брати його в олії. 

Зелень

Фото: Gettyimages

До прикладу, листя шпинату, салату і т.д. Вживання листової зелені – чудовий спосіб збільшити обсяг їжі, не збільшуючи калорій. До всього ж, це гарне джерело клітковини та вітамінів А, В, С та Е, антиоксидантів та мінералів, включно з кальцієм, який, згідно з дослідженням, сприяє спалюванню жиру.

Овочі та фрукти

Фото: pixabay

З овочів особливо корисні капустяні – броколі, цвітна й брюссельська капусти тощо. Поєднання білка, клітковини та низької енергетичної щільності робить капустяні овочі ідеальними продуктами для вживання в їжу під час схуднення.

Фрукти й овочі є обов'язковими для схуднення, вони багаті на антиоксиданти, що допомагають травленню та засвоєнню поживних речовин. Вони також містять багато інших поживних речовин, як-от вітамін С, вітамін Е та бета-каротин, необхідні для здорового функціонування імунної системи людини.

Бобові

Фото: Вільні джерела

Вони містять такі необхідні мінерали, як магній, фосфор, калій та фолієва кислота. Люди з дієтою з високим вмістом клітковини, включно з квасолею, відчували менше голоду. Вони також втрачали близько 1,4 кг за чотири тижні.

Які найкращі години приймання їжі

Все може бути доволі суб’єктивно. Проте, дійсно є час, коли наш організм витрачає куди більше калорій без особливих старань.

Згідно з дослідженнями, найкращим часом для сніданку є період між 07:00 і 07:11 ранку. Обід – 12:30 та 13:00, але якщо бути дуже точними, то 12:38. Вечеря – в період між 18:00 та 18:30, але оптимальним часом є 18:14. Варто зауважити, що порції мають бути невеликі.

Якщо вам важко обійтися лише цими прийманнями їжі, то завжди допоможуть перекуси. Для них також визначили час: 11:01, 15:14 та 21:31.