Тернополянин здобув золоту медаль на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону у США

Тернопільський спортсмен Тарас Радь здобув ще одну медаль на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону у США. Цього разу він виборов золото

Про це повідомляє управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОВА, передає "Еспресо.Захід".

Цими днями у США триває фінальний етап Кубок світу з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

"Блискуче виступає на цих змаганнях у складі Національної паралімпійської збірної команди України тернополянин, майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та заслужений майстер спорту України біатлону, вихованець ДЮСШІ "Інваспорт", студент магістратури факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Тарас Радь", – зазначають у повідомленні.

Змагаючись у класі LW 10-12 (сидячі) спортсмен вже здобув золоту медаль, срібну і бронзову медалі. В четвертий день змагань, 5 березня, він здобув ще одне золото у біатлоні спринт на дистанції 7,5 км.

Загалом у той день українські паралімпійці вибороли 9 нагород – 3 золоті медалі, 4 срібні та 2 бронзові медалі. За два дні до завершення етапу Кубка світу, у доробку України є 24 медалі – 8 золотих медалей, 8 срібних та 8 бронзових медалей.