На Тернопільщині з дороги злетів шкільний автобус
У селі Вербка Чортківського району рятувальники за допомогою спеціального обладнання витягли на проїжджу частину шкільний автобус. Автівка злетіла через слизьку дорогу
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Тернопільській області, передає "Еспресо.Захід".
Відомо, що вчора, 16 січня, о 08:37 у селі Вербка Коропецької ТГ Чортківського району працівники чергового караулу місцевої пожежної команди селища Коропець за допомогою спеціального обладнання відбуксирували на проїжджу частину дороги шкільний автобус.
Розповідають, що автівка, через слизьку дорогу, з'їхала на обочину та не змогла самостійно виїхати. На той момент в автобусі знаходились 18 людей: 13 дітей та 5 дорослих.
- До слова, у Луцькому районі правоохоронці склали адмінматеріали на неповнолітнього водія та на його батька, який дозволив неповнолітньому сину сісти за кермо.
- Актуальне
- Важливе