![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Долає марафон заради ЗСУ: колишній боєць 3-ї штурмової бригади пішки прийшов з Луцька до Рівного за чотири дні
Колишній боєць третьої штурмової бригади Петро Скрипка пішки прийшов 74 кілометри з Луцька до Рівного, щоб зібрати гроші на FPV-дрони військовим
Петро Скрипка розповів Суспільному, передає "Еспресо.Захід".
Чоловік організував піший марафон через різні міста України, щоб зібрати гроші на FPV-дрони військовим. Ветеран веде стрім у TikTok, де йому донатять.
Дорога з Луцька до Рівного ветерану зайняла чотири дні
Під час пішого марафону ветерана супроводжує один з його підписників у соцмережах – Роман. Дорогою до Рівного, вони спілкувалися з місцевими жителями та відвідували туристичні місця.
"Дорога минула швидко і дуже добре. Ми з легкістю її подолали. Це напевно найменша відстань між обласними центрами, яку я проходив. Ми йшли через містечко Клевань, відвідали тунель кохання. Будемо ставити намет, готувати вечерю й відпочивати", – зазначив Петро Скрипка.
Петро Скрипка був комісований з армії через розсіяний склероз
У 2023 році Петра Скрипку комісували через хворобу – розсіяний склероз. Наразі він допомагає війську як волонтер, відтак щоб зібрати гроші на FPV-дрони ЗСУ чоловік вирішив організував піший марафон через різні міста України.
"Зібравши суму на 10 дронів, будемо давати кожному підрозділу окремо. Я постійно веду трансляцію в TikTok. Також у нас є Telegram та Facebook канали "Марафон добра Петра Скрипки", – додав ветеран.
Скільки триватиме марафон – Петро Скрипка поки не прогнозує. Ветеран дійшов пішки з Луцька до Рівного за чотири дні.
"Ми стартували з Івано-Франківська. Наш маршрут пролягає через Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Київ, Полтава, Харків, Дніпро. Якщо все у нас вийде, то маємо бажання відвідати Миколаїв, Одесу, Чернівці й повернутись до Франківська", – зазначив Петро Скрипка.
Під час марафону волонтеру наразі вдалося зібрати 150 тисяч гривень.
- Раніше ми розповідали, що попереду у волонтера - Житомир, Київ, Полтава, Харків, Дніпро. Колишній боєць має також велике бажання відвідати Миколаїв та Одесу.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)