![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Студенти з Хмельницького стали донорами у рамках проєкту "Вперше донор"
У рамках проєкту "Вперше донор" команда благодійного фонду "Мій донор" організувала колективний похід для молоді у Хмельницький обласний центр служби крові
Про це розповіла керівниця благодійного фонду "Мій донор" Анастасія Козак, передає Суспільне.
За її словами, перед тим, як організувати похід у центр служби крові, студентам чотирьох закладів вищої освіти Хмельницького провели інтерактивні презентації, пояснюючи важливість донорства. Унаслідок цього серед охочих вперше здати кров було вісімнадцять людей, але деяким з них за рекомендацією терапевта відмовили у донації.
"На донацію прийшло вісімнадцять студентів, але тільки дванадцять з них її здійснили. Шістьох відсторонили через малу вагу. Це команда студентської ради одного навчального закладу. Усі вони навчаються на молодших курсах, мають невелику статуру", — пояснила Анастасія Козак.
Керівниця благодійного фонду каже, мета колективного походу у центр служби крові — зруйнувати стереотипи щодо того, що донорство — це боляче і не завжди безпечно.
"Хоч дванадцять донорів — це і не велика кількість людей, але чудовий вклад у справу. Після донації студенти переконалися, що не потрібно боятись. Думаю, вони зможуть розповісти про це одногрупникам і друзям, щоб мотивувати їх долучитись до донорства", — зазначила Анастасія Козак.
Зі слів Анастасії Козак, упродовж січня і лютого 2024 року планують провести ще три презентації у вищих навчальних закладах Хмельницького й один колективний похід для здачі крові.
- Нещодавно у Рівному жінка на свій день народження запросила колег здати кров.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)