Спортсмени Львівщини вибороли чотири медалі на Кубку світу з єдиноборств серед студентів

На Кубку світу з єдиноборств, що проходив у Туреччині, спортсмени Львівщини вибороли одне золото, два срібла та одну бронзу

Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, передає "Еспресо.Захід".

Борець вільного стилю, майстер спорту України міжнародного класу Юрій Ідзінський став віце-чемпіоном у ваговій категорії понад 125 кг.  Друге місце у ваговій категорії до 61 кг виборов майстер спорту України Андрій Білійчук, тоді як бронзовим призером у ваговій категорії до 60 кг у розділі куміте став 20-річний каратист Юрій Мосійчук. У п'ятницю, 30 вересня, золото у ваговій категорії до 55 кг у розділі куміте виборола 22-річна Діана Шостак.

Усі спортсмени є студентами Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Усього на Кубку світу з єдиноборств змагаються 1200 студентів 344 університетів із 50 країн світу.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал