Тернополянин у Парижі виборов перше місце на Чемпіонаті Європи з гирьового спорту

Тернополянин Олександр Юрик виборов перше місце на Чемпіонаті Європи з гирьового спорту, який проходив у Парижі

Про це повідомляє Тернопільська обласна військова адміністрація, передає "Еспресо.Захід".

Спортсмен з Тернопільщини Олександр Юрик виборов перше місце на Чемпіонаті Європи з гирьового спорту, який проходив у м. Париж.

Результат тернополянина на Чемпіонаті Європи з гирьового спорту

Відомо, що чоловік показав кращий результат у ваговій категорії 63 кг серед дорослих "ривок з довільною зміною рук". Також спортсмен зумів посісти друге місце у категорії "ривок".

"Перемога Олександра Юрика показує його великий результат кропіткої праці та самовідданості. Дякуємо спортсмену за те, що завдяки йому гімн України звучатиме на міжнародних п’єдесталах пошани, а український прапор майорітиме по всьому світу", – додали в ОВА.

Інші досягнення українських спортсменів

Українка Анна Лащевська виграла етап Кубка світу зі спортивної гімнастики, що проходив у катарській Досі. Прикарпатка залишила позаду всіх суперниць у вправах на колоді, набравши за свій виступ 13,533 бала.

Днями у хорватському місті Пореч відбувся чемпіонат Європи з боксу серед молоді. Участь у змаганнях взяла й прикарпатська спортсменка Божена Мельник.  Відомо, що прикарпатка здобула бронзову нагороду у ваговій категорії 54 кг.

Лучанин 15-річний спортсмен Назар Собуцький у парі зі спортсменкою з Рівненщини Вікторією Вітковець здобули золото на Кубку Європи зі стрільби з лука.